Adam, 2019’da Ahmedabad’da kendisini reddettiği için eski yarasa arkadaşını bıçakladı | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Adam, 2019’da Ahmedabad’da kendisini reddettiği için eski yarasa arkadaşını bıçakladı | Ahmedabad Haberleri

AHMEDABAD: 24 yaşındaki bir kadın, öğrenci arkadaşının teklifini reddettikten dört yıl sonra Çandkheda tarafından defalarca bıçaklandığı bildirildi. Chandkheda polis departmanına, üniversite günlerinde onunla bir ilişki kurmayı reddettiği için parti üyesini boğazını kesmekle ve onu defalarca bıçaklamakla suçlayarak şikayette bulundu.
Tata Danışmanlık Hizmetleri’nde süreç sorumlusu olarak çalışan Riddhi Soni (TCS), dedi Gandhinagar KÖKNAR eski parti meslektaşı, Sarveş RavalAstodia’daki Dhal ni Pol sakini, Salı sabahı aniden evine geldi ve onu öldürmeye çalıştı.
kocası dedi Yash SonicAynı zamanda TCS’de çalışan , şok edici olay ortaya çıktığında Salı sabahı evdeydi. FIR’ı, Raval’ın Yash Bulvarı’ndaki evine geldiğini ve ona bir sürpriz yapmak istediğini söylediğini belirtiyor. Diğer arkadaşlarından bazılarının da onun evine gitmekte olduğunu söyledi.
Riddhi ona bunca yıldan sonra onu nasıl bulduğunu sorduğunda, adresini başka bir sınıf arkadaşından aldığını söyledi. FIR’ı, Raval’ın Yash ve onunla bir süre konuştuğunu söylüyor. Daha sonra ona bir bardak çay ikram etti ve kocasından biraz süt almasını istedi.
Yash süt almaya giderken, Riddhi işini bitirmek için başka bir odaya gitti ve Raval’dan beklemesini istedi. “Aniden yatak odama girdi, saçımı çekti ve boğazımı kesti. Bıçağı tutarak kendimi kurtarmaya çalıştım ama avucumda birkaç kesik oluştu. Daha sonra sırtımdan birkaç kez bıçakladı ve ben de kaçmaya çalıştım. , dizlerimi kesti” dedi.
Yardım için çığlık atarak evden kaçarken, Raval kaçtı. Yash eve döndüğünde, Riddhi’yi fena halde kanlar içinde buldu. Polis sevk merkezini aradı ve onu özel bir hastaneye kaldırdı. Adli tıp davası açıldıktan sonra Chandkheda Polisi, Raval’a karşı bir cinayete teşebbüs davası kaydetti.