Ahmedabad: ABVP Üyeleri HA Koleji Müdürünü ‘Jai Shri Ram’a Zorluyor | Ahmedabad Haberlerini söylemek

SinemT

Member
Ahmedabad: ABVP Üyeleri HA Koleji Müdürünü ‘Jai Shri Ram’a Zorluyor | Ahmedabad Haberlerini söylemekAHMEDABAD: Rashtriya Swayamsevak Sangh’ın (RSS) öğrenci kolu olan Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) ile bağlantılı öğrencilerin Cumartesi günü bir okul müdürünü ‘Jai Shri Ram’ şarkısını söylemeye zorladığı ve daha önce azarlanan öğrencilerden özür dilediği bildirildi. devam eden bir ders sırasında sloganlar.
Kaynaklar, birkaç gün önce bazı öğrencilerin sınıf devam ederken ‘Jai Shri Ram’ sloganı atmaya başladığını söyledi. HA Koleji GLS Üniversitesi’ne bağlı olan ve şehirdeki Hukuk Bahçesi yakınında GLS kampüsünde yer alan.
Öğretmen, bu öğrencileri dersi böldükleri için azarladı ve onları okul müdürü Sanjay Vakil’e götürdü. Vakil, bu öğrencileri azarlamış ve özür mektubu yazdırmıştı. “Öğretmen daha sonra onları bana getirdi, ben de azarladım. Bugün ABVP’ye bağlı bazı öğrenciler müdürün odasına geldiler ve kargaşaya neden oldular. ‘Ram Dhun’ diye bağırmaya başladılar ve incitici dini duygular için müdürden özür talep ettiler. dedi GLS Üniversitesi Rektörü Bhalchandra Joshi. Joshi, yönetmenin özür dilediğini ve kimsenin dini duygularını incitmeye niyeti olmadığını açıkladığını söyledi.
Kaynaklar, ABVP üyelerinin müdürü kendileriyle ‘Jai Shri Ram’ diye söylemeye zorladığını ve ayrıca daha önce azarladığı öğrencilerden özür dilemesini sağladığını söyledi.