Ahmedabad Belediye Şirketi: Eski bürokratın oğlu kastla ilgili bulamaç kullanıyor, Ahmedabad Belediye Şirketi memuruna saldırıyor | Ahmedabad Haberle

SinemT

Member
Ahmedabad Belediye Şirketi: Eski bürokratın oğlu kastla ilgili bulamaç kullanıyor, Ahmedabad Belediye Şirketi memuruna saldırıyor | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: Gujaratlı emekli bir bürokratın oğlunun kast temelli lakap taktığı ve Ahmedabad Belediye Şirketi (AMC) yardımcı mühendis Cuma sabahı, memur ofisine bir vergi faturası koymak için gittiğinde bodakdev.
rakeş bhagoraAMC’nin Kuzey Batı Bölgesi’nde bir yardımcı mühendis, kendi KÖKNAR meslektaşı Yogeshwari Dodia ile birlikte, iddia edilen ihlal gerçekleştiğinde Bodakdev’deki Rajpath Club Road’daki Aaron Spectra binasında sanık Ashish Tripathi’ye vergi iadesi bildiriminde bulunduğunu söyledi.

Eski bürokratın oğlu kast bulamacı kullanıyor, AMC memuruna saldırıyor

Ashish, AMC Komiseri, Sardar Sarovar Narmada Nigam Limited’in Başkanı ve Tarım ve Kooperatifler Departmanı Genel Sekreteri gibi önemli görevlerde bulunan 1977 grubu Gujarat kadrosu IAS Görevlisi Radhakant Tripathi’nin oğludur.
FIR, Ashish Bhagora’nın önce adını ve unvanını sorduğunu belirtir. Bhagora kendini tanıtırken kast temelli hakaretler kullandı ve Dodia’nın önünde sakıncalı açıklamalar yaptı.

Eski bürokratın oğlu kast bulamacı kullanıyor, AMC memuruna saldırıyor

AMC çalışanları Cuma günü Bodakdev polis karakolunda protesto düzenledi

Ashish bana ofisinde nasıl mesaj atmaya cesaret ettiğimi sordu.Bana bağırarak bana saldırmak için bıçak ve bardakla saldırdı.Kendimi korumaya çalıştım ve bıçağı kaptım, sol başparmağımdan yaralandım. ,” dedi Bhagora FIR’ında. Bhagora, meslektaşının ve diğer kişilerin onu Ashish’ten kurtardığını ve daha sonra polis kontrol odasını aradığını söyledi.
FIR’a göre, iddia edilen ihlal gerçekleştiğinde AMC memuru vergi beyannamesi vermekle görevliydi.
Saldırının ardından yüzlerce AMC çalışanı, Bodakdev karakoluna giderek emekli bürokratın oğlu hakkında hızlı işlem yapılmasını talep etti. Bodakdev Polisi, Ashish’i bir memuru görevinden caydırmak için acıya neden olmak ve Hindistan Ceza Yasası uyarınca küfürlü sözler kullanmakla ve SC/ST (Vahşeti Önleme) Yasası kapsamındaki suçlarla suçladı.