Ahmedabad kamu kurumunda uyuşturucu sorunuyla ilgili kargaşa | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Ahmedabad kamu kurumunda uyuşturucu sorunuyla ilgili kargaşa | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: Milletvekilliği seçimlerinin ardından sivil toplum genel kurulunun ilk toplantısında arbede yaşandı Kongre ve BBP.
Muhalefet lideri, kongre üyesi Shehzad Khan Pathan uyuşturucu kullanma araçlarını gösterdi – bir chillum (pipo) ve metal folyo – ve bunların Sabarmati nehri kıyısı.
Pathan, 373 güvenlik görevlisinin konuşlandırılmasına rağmen, nehir kıyısında gençlerin uyuşturucu içerken görülebileceğini söyledi.
“Kanıtlarla geldim. Pathan, “Narkotik tehdidine ve kamusal alanların gençlerimizi yozlaştırmak için nasıl kullanıldığına dikkatini çekmek için bunları belediye başkanına sunmak istedim” dedi. BJP daimi komite başkanı ve AMC’deki iktidar partisi Bhaskar Bhatt’ın lideri Hitesh Barot, Gujarat’ın rekor sayıda narkotik ele geçirme işlemi gerçekleştirdiğini söyledi. Bhatt, “Bu tür yasaklanmış maddeleri yönetim kurulu toplantısına getirdiğiniz için size karşı dava açılmalı” dedi. Söz, kongre üyeleri ile BJP meclis üyeleri arasında bir haykırış maçına yol açtı.