Ahmedabad’da bir adam 22 yaşındaki bir çocuğu öldürmekle suçlanıyor | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Ahmedabad’da bir adam 22 yaşındaki bir çocuğu öldürmekle suçlanıyor | Ahmedabad Haberleri

AHMEDABAD: Bir Madhupura sakini, Chandkheda’dan 22 yaşındaki bir çocuğu öldürmekle suçlanıyor. Polis onu cinayet, adam kaçırma, delilleri tahrif etmek ve yanlış bilgi vermekle suçladı. Mukeshsinh Rajput.
Merhumun babası Bharat Pawar Pazartesi günü yaptığı şikayette Rajput’u oğlunu itmekle suçladı. Sahil Narmada kanalında.
Baba polise, “Ocak ayında Rajasthan’a gitmiştim. 29 Ocak’ta Sahil’in cep telefonunu aradım ama kapalıydı. Ailem bana Shahil’in iki tekerlekli bir araçla gittiğini ve ertesi gün geri geldiğimi söyledi. Sahil hala eve dönmemişti.”
Aile daha sonra 31 Ocak’ta kayıp şahıs şikayetinde bulundu. Pawar, “Sahil’in Mandipsinh Surjitsinh ile ayrıldığını öğrendim. Vipul Çavdahem Chandkheda hem de Mukeshsinh sakinleri Rajput.
“Rajput’u aradığımda, Sahil ile en son 26 Ocak’ta konuştuğunu söyledi. Rajput, Sahil’i aramaya aileme katıldı. Biz kayıp şikayetinde bulunduktan sonra polis, Sahil ve Rajput’un aracılığıyla CCTV görüntülerini buldu. Adalaj Çemberi. Akşam 22:00 sularında Rajput’un tek başına döndüğü görüldü.”
Şikayet, görüntülerin Rajput’un dönüş yolunda farklı bir kıyafet giydiğini gösterdiğini belirtti. Pawar, “Rajput, kaybolduğu gün oğlumun yanında olmasına rağmen, bunu polise veya akrabalarına bildirmedi. Ayrıca, herkesin onu aradığını bildiği halde Sahil’in nerede olduğu konusunda da ağzını sıkı tuttu.”