Ahmedabadlı kadın erkek arkadaşını kocasına tecavüz etmekle suçluyor | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Ahmedabadlı kadın erkek arkadaşını kocasına tecavüz etmekle suçluyor | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: 35 yaşında bir kadın Ramdevnagar Pazar gecesi evinde yalnızken kocasının erkek arkadaşını kendisine tecavüz etmekle suçladı. Pazartesi günü Anandnagar Polisine şikayette bulundu. Bahsedilen şikayetçi Surendra Gujjarbir sakini moraiya köy içinde Sanandşüpheli olarak.
Anandnagar Polisinden bir ekip, Gujjar’ı Moraiya’daki evinde tutukladı. Polise şunları söyledi: “Gujjar panipuri satıcısı olan kocamla görüşmek için sık sık evimize gelirdi. Pazar akşamları kocam işteydi. Gujjar, kocamın olmadığını bilmesine rağmen evi ziyaret etti ve bir süre kaldı. orada evde.
“Bir süre sonra işlerimi bitirmek için mutfağa gittim. Gujjar beni oraya kadar takip etti ve tecavüz etti. Olayı birine anlatırsam ciddi sonuçlarla karşılaşacağımı söyleyerek beni tehdit etti.”
Ancak kadın eve geldiğinde kocasına her şeyi anlatmış. Onu, Gujjar’a karşı tecavüz ve cezai taciz şikayetinde bulunduğu Anandnagar Polis Karakoluna götürdü.
(Cinsel saldırı ile ilgili davalarda Yargıtay yönergeleri uyarınca mağdurun kimliği, mahremiyetinin korunması için açıklanmamıştır)