Alkol ve sorunlar. md agresif bir meslektaşını yakaladı: O da karanlık bir yerdeydi

AMate

Global Mod
Global Mod
MD, Twitter hesabında, “Maalesef, yalnızca insan olduğumuzu ve başkalarının yardımına ihtiyacımız olduğunu anlamamız için başımıza kötü bir şey gelmesi gerekiyor.” Tanrıya şükür kimse yaralanmadı.

Galchenyuk şimdi başkasının mülküne sahip olmak, izinsiz girmek, tutuklamaya direnmek ve tehditlerle suçlandı.

kendi iyiliği için genel mektuplar taraftarlardan, polisten ve eski üçüncü tur draft seçimiyle sözleşmesini iki haftadan kısa bir süre sonra fesheden Arizona’dan özür diledi.

Seni hayal kırıklığına uğrattım ve çok üzgünüm. Alkol aldıktan sonra davranışlarım ne kadar gerçek olduğumu göstermese de bunun sorumluluğunu almak zorundayım. NHL/NHLPA yardım programına katılarak ihtiyacım olan yardımı alacağımı ve bir daha asla o hatayı yapmayacağımdan emin olacağımı umuyorum.

Alex Galchenyuk Arizona formasıyla.

Yardım programı, psikolojik sorunlarla karşılaşan mağdurlara ve ailelerine, uyuşturucu bağımlılarına ve diğer mağdurlara yardımcı olur. 1996’dan beri NHL’de çalışıyor ve geçmişte Çek tonk Jakub Vrna da seni oynadı.

Olanların kötü göründüğünü biliyorum ve eminim Alex bu konuda iyi hissetmiyor… Özür diledi ve yardım istedi, artık yapamayız. Sorunu kabul etti, hemen yanıt verdi ve NHLPA’ya sağladığı destek için teşekkür etti.

1/4 Sadece yorum yapmak istedim @aleyna94. Olanların kötü göründüğünü biliyorum ve eminim bu konuda kendini iyi hissetmiyor. AMA tanrıya şükür kimse ölmedi ve kimse gerçekten yaralanmadı. Özür diledi ve yardım istedi, şimdilik yapabileceği bu kadar. Bir sorunu olduğunu kabul etti ve kabul etti.

— Ladi Smid (@LadiSmid) 19 Temmuz 2023

Soi’de iki dünya şampiyonası ve Olimpiyat Oyunları’na katılan eski temsilci, daha sonra sosyal medyada kendi sorunlarını analiz etti: Birkaç ay önce başıma kötü bir şey geldi ve bu beni gerçekten korkuttu. İşte o zaman yardıma ihtiyacım olduğunu anladım, diye duyurdu.

Yardım istemek, şimdiye kadar yaptığım en iyi ve en cesurca şeydi. Hayatımı kurtardı! 2021/22 sezonunun ardından memleketi Liberec’te kariyerine son veren ve şimdi ailesiyle Kanada’ya giden yedi yaşındaki Md’ye ihanet etti.

Bunlar sabır ayları ve ben hiç bu kadar iyi hissetmemiştim, alkolle mücadelesini anlattı. Ailemle, özellikle eşim ve çocuklarımla ilişkilerim hiç bu kadar iyi olmamıştı. Sorunlarla sakince yüzleşmek çok daha iyidir.

Libereck, Ladislav md’yi devre dışı bıraktı.

NHL’de Edmonton ve Calgary için 583 maça çıkan Zadek, benzer sorunların yeterince konuşulmadığına inanıyor.

Bir süredir gerçekten karanlık bir yerdeydim ama bir çıkış yolu var. Sadece yardım isteyin, bana yardımcı oldu. Gerçekten buna değer, hayat buna değer! Ve Alex’in bunu fark etmesine sevindim.