Başarılı bir antrenörlük mücadelesi hakkında Konrád: Hakemler golü fark ettiğinde şaşırdım

AMate

Global Mod
Global Mod
Her iki tarafta da fırsatlar vardı, bizim için 1:0 bitti, şampiyonluğu kazanmayı başardık. Penaltı golü de dahil olmak üzere Liberec'in 34 golünün tamamını etkisiz hale getiren Konrd, uzatmada penaltı atışı kullandık ve bu kararı belirledi dedi. Dizi bugün saat 18.00'den itibaren Jetde kapsamında devam ediyor.

48. dakikada Liberec'in golü attığı ve bu kararın ilk başta anlaşıldığı ancak antrenörün çağrısından sonra Zachar'ın topa vurduğu için golü iptal ettiği andan itibaren durumu nasıl gördünüz?
Aslında ne aradığıma dair hiçbir fikrim yoktu. Hakem kararı fark ettiğinde şaşırdım, çünkü oyun benim golümle bitti, pakın olup olmadığını bilmiyorum. Bir antrenörün uluma davetini aldık, bu yüzden meme sadece rdi olacak.

Gl'ye ek olarak Liberec'in Zachar'a yaptığı önceki faulün iptal edilmesine şaşırdınız mı?
Tutuklamadan hiçbir sonuç çıkmadı, tek bir karara el atılmadı. Her neyse, orada ne olduğunu bilmiyorum. Değerlendirmenin tamamı uzun sürdü, bizim için en zor kısım buydu ama ben ona geri dönmeyeceğim.

Flynn'e müdahale ettiğinizde belli bir hesaptan suç isnatıyla mı yakalandınız?
Belki psikolojiktir, yani belki evet. Liberec'te kazanmak istiyorduk ve bunu başardığımız için mutluyuz. Ama kurtarışlarda durum sadece 1:0, size karşı oynuyoruz ve uzun süre böyle devam etmek zorundayız.

Play-off'larda 60 dakika sonrasındaki golsüz durum görünmüyor değil mi?
Burada ve orada olur. Hayatımda hiç kullanıp kullanmadığımı hatırlamıyorum bile. Play-off'larda bazen oyun daha defansif oynanır. 1:0 ya da 6:5 kazanmamızın bir önemi yok, bir puan bir puandır ve yolumuza devam ederiz.