Başka bir karmaşa mı? Hokey oyuncusu Litvínov ayrıca ikinci Kaše’yi, yıldız Ondřej’i güçlendirdi.

AMate

Global Mod
Global Mod
“Litvínov benim bir numaralı seçimimdi. Başka teklifler de aldım ama bana mantıklı gelmediler. 27 yaşındaki forvet Verva basın açıklamasında, “Kardeşimle oynamak ve evime daha yakın olmak istedim” dedi. “Lider rolünü üstlenme ve takımın masanın üst seviyelerine çıkmasına yardım etme fırsatı beni cezbetti.”

Kulüp, internetteki videosunda yıldız takviyesini komik bir şekilde tanıttı: Garson, David Kaše’ye “Ve başka bir yulaf lapası?” Sözleriyle ikinci bir tabak yemek getiriyor, ardından Ondřej beliriyor ve “Bu benim için,” diyor. Erkek kardeş.”

“Ondra’nın takımın bir parçası olacağı için son derece mutluyum. Her seviyede takıma gereken kaliteyi katacağına inanıyorum. NHL’de maç başına ortalama yarım puan bunun kanıtı. İşbirliğini sabırsızlıkla bekliyorum” dedi kimyagerlerin baş koçu Karel Mlejenko.

Ondřej Kaše, bir genç oyuncu olarak memleketi Kadana’dan Chomutov’a taşındı ve Pirates formasıyla ilk maçına en büyük yarışmada çıktı. Yurtdışında ilk kez 2015’te San Diego’nun AHL formasıyla göründü ve bir yıl sonra Anaheim’ın formasını giydi. Bir çaylak olarak dünyanın en prestijli müsabakasında 53 maçta 15 sayı kaydetti. Toplamda NHL’de 258 maç oynadı ve 57 gol ve 67 asist için 124 puan topladı. Anaheim, Boston, Toronto ve en son Carolina Hurricanes formalarını giydi.

Hokey oyuncusu Ondřej Kaše, Litvínov formasıyla kardeşi David’e katılacak.

Bununla birlikte, tekrarlanan sarsıntılarla da işkence gördü. Sağlık sorunları nedeniyle geçen sezon Carolina için sadece bir maç oynadı. “Hepimiz Ondra’nın sağlığının hokeye tamamen dönmesine izin vereceğine inanıyoruz. Bu durumda, Litvínov standartların üzerinde bir oyuncuya ve harika bir profesyonele sahip oldu. Yeni spor menajeri Tomáš Vrábel, “Bu seviyedeki bir oyuncunun kariyerini Litvínov ile birleştirmek istemesi, kulübün mükemmel bir kartvizitidir” dedi.

Sözleşmenin imzalanması, ancak STEBAL’in uzun süreli ana ortağının mali performansındaki artış sayesinde mümkün oldu. “Bütçemizden karşılayamıyorduk. Küçük erkek kardeş David geldiğinden beri Ondra ve ben iletişim halindeyiz. Chemists CEO’su Pavel Hynek, ondan ekibimiz için önemli bir itici güç olmasını ve ekibimizin genel kalitesini yükseltmemize yardımcı olmasını bekliyoruz” dedi.

Yirmi altı yaşındaki David Kaše, geçen sezonun ardından Sparta’dan geldi, kardeşi ile birlikte oynamak istediğini çoktan açıkladı. Yaz eğitiminin başında “Buraya gelme nedenim de biraz bu” dedi. “Ama şimdilik sadece spekülasyon. Şans eseri tüm koşullar bir araya gelseydi ve her şeyden önce sağlık… Kardeşimin oynamasını çok isterdim. Ve birlikte oynasak bile, bu bir patlama olur.”

Kardeşlerin dileği gerçekleşti.