Beş puanla dördüncü sıradayız. Filippi öfkeden kudurdu ama istatistikler hakkında konuşmak istemiyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Tutuklanmaktan kurtuluş bizim elimizdeydi. Günün kahramanı Filippi, ikinci ayağın sonunda sadece hafif bir gerileme yaşadık, ancak sonra aksiyona geri döndük, bu da meyvesini verdi ve bence hak ederek kazandığımızı düşünüyorum, dedi.

pt Kanada puanı kazandım mı? Bu puanlarla kazandığımız için mutluyum ve bazen bu şekilde kırılması veya atak yapması da büyük bir artı. Her şeyi duvara sıkıştırmaya çalıştım ve bu çok acele oldu.

On bir yaşındaki Filippi kariyerinin en verimli sezonunu geçiriyor. Litvnov'a karşı verdiği konserin ardından 50 sayı eşiğini aştı, şu anda 20 gol ve 31 asistle 51 puanı var. Aslında Tinec'ten Martin Rika ile aynı, puanların kralı için uzun bir mücadele var.

Ancak bireysel istatistiklerinizle ilgili sorularınız varsa, Rika'nın Liberec takımında yer aldığı bir takıma kanmak istemezsiniz. Bu sorulara cevap vermek istemiyorum. Litvnov'u 6:2 yendikten sonra gazetelerden gelen sorularla, “Zaten bu konuda hiçbir şey yapmayacağım, sadece kendi performansına ve nasıl sonuçlanacağına odaklanması gerekiyor” dedi.

İlk Liberec yayınında genç Jakub Rychlovski ve Martin Fako-Rud ile yaptığı işbirliğinden gurur duyuyordu. Onlarla çok oynuyorum. Bu, sezon başında bizi onurlandıran şeye geri döndüğümüz anlamına geliyor.

Liberec tonk Martin Fako-Rud (77), Litvanyalı kaleci Imon Zajek'e karşı dengeleme mücadelesi veriyor.

Ekstra ligin en iyi forvetlerinden biri olan Rychlovsk'un elit çizgisinden Park, Filippi'nin Litvnov'a karşı performansı hakkında net bir değerlendirme yaptı: Vay be!

Bu, Tom'un sezonun başından beri yaptığı şeyin doruk noktasıydı. Bana göre disk elimdeyken ekstra ligdeki en iyi maçlardan biri. Avcı yalan mı söylediğini, oyun mu oynadığını, aklına ne gelirse gelsin bilmez. Sopa için işe yaramaz ve diskte son derece güçlü. Martin ve ben böyle tecrübeli bir oyunla oynama fırsatına sahip olduğumuz ve kimyayı geliştirdiğimiz için mutluyuz.

Yakub Rychlovsk

Litvnov'u yendikten sonra hokey oyuncusu Liberec sıralamada dördüncü sıraya geriledi ve bu Pest'in temsilcisi.

İzin günlerimiz olduğu ve yenilenebileceğimiz için mutluyum. Ocak ayı bitti, muhtemelen hava çok sıcaktı ve hepimizin biraz dinlenmeye ihtiyacı var, bu yüzden Filippi ara veriyor. Dinlenmenin yanı sıra köpeğin durumu da iyileşecek, sezonun sıcağında şampiyonluk için savaşabilmemiz için buna çok ihtiyacımız olacak, çünkü hepimizin istediği bu.