Bir an önce NHL’ye gitmek istiyorum. Sanırım bu kadar, Blmel’e

AMate

Global Mod
Global Mod
AHL’de Teksas’ın karanlığında geçirdiğiniz memleketteki ilk sezonunuz nasıldı?
Bir bütün olarak spn idi. Hayalimi gerçekleştirdim, NHL’de oynadım. Performansta bazı dalgalanmalar yaşadım, ancak ülkede yetişkin hokeyinde ilk sezonumdu. Cuma gününe odaklanacağım.

Sonbaharda, NHL’de elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Onlardan herhangi birini hatırlıyor musun?
Kafamın içinde olduğunu söyleyemem. Ama herkesle böyle hatırlıyorum. Ayrıca iş ve hokeyde yirmi yıl için güzel bir tatmindi. Kaçmaya çalıştım ama bu bana bir hedef verdi ve o da karanlığa dalıp dövüşü bitirmekti. Elbette keyif aldım ama yine de her hafta odaklanmaya çalıştım.

vs atmosferi NHL’yi emdi mi?
Evet. Bambaşka bir dünya, Avrupa ile karşılaştırılamaz bile. Hokey oynadığım duygular bunlar. Bitirdiğim için mutluyum ama henüz bitirmedim.

Sekiz kurtarışta bir kez bile kaçırdın. İlk vuruşunuzu yaparsanız ve bunun için endişelenmenize gerek kalmazsa, gelecekte sizin için uygun olacak mı?
Evet, sorun değil. U vm, nasıl hissettiriyor? O anı unutmayacağım ama onun için anılar. Ben esas olarak dört gözle bekliyorum.

Dallas’tan tonk Matj Blmel (solda), arkadaşından takım arkadaşı Nils Lundkvist ile seviniyor.

Dallas, playofflarda ve yarı finalde gol attı. Çiftlik takımınız bittikten sonra tekrar NHL’de oynama şansınız var mıydı?
Çiftliğe çıktığımızda, ben dahil sekiz adam karanlıkta birbirlerine Kara Aslar diye seslendiler. (sakatlık nedeniyle kadrodaki oyuncular, editörün notu). Toplam miktar küçüktü ama yine de günün bir parçası olabilirdim. Ve şahsen seçtiği kulüp beni şaşırttı. Bunu benimle olduğunun bir işareti olarak alıyorum.

Teksas’ta AHL’de harika bir sezon geçirdi, ancak playofflarda çeyrek finalde bitirdi. bu neydi?
Tüm ligi kazanmak için gerekenlere sahip olduğumuzu düşündük. Ancak Nashville’den takımın yarısına sahip olan Milwaukee ile karşılaştık ve o sırada birçok sakatlığı değiştirmeleri gerekiyordu. Böylece bu adamlar NHL’de yarım sezon oynadılar ve bitti. Belirleyici oyun kimin kimi oynadığıydı ve kahretsin, elendik. Milwaukee’nin şampiyonluğu kazanmasını bekliyordum ama ikinci turda elendi.

Tonka’dan Kanada kazı çıkışına. Sonuç olarak 58 maçta 44 (19+25) aldınız mı?
Evet, çok güneş vardı. Beni bir çaylak sandılar ve bununla uğraşmak zorunda kaldım. Mm on em bet.

Taşradaki özel hayatınıza alıştınız mı?
Teksas güzeldir. Yazın orası çok sıcak, bu yüzden burada olmam iyi. Ama orası eğlenceli, güzel yerler var, her şey tamir edilmiş ya da yeni. Birçok insan Amerikan futbolu, beyzbol ve basketbola da gitse de hokey burada oldukça popülerdir. Dallas’ta playofflar için biletleri tükendi ama biz bile altı buçuk bin kız kapasitesiyle neredeyse tam bir kış mevsiminde oraya gittik.

Takımın başarılı olduğu için dünya şampiyonasında oynama şansını kaybettin. Yönetici ile temasa geçtiniz mi?
Martin Havlt ile eğlendik (temsil genel müdürü tarafından, editör notu). İlk turda hem Texas hem de Dallas düşerse gitme ihtimalim vardı. Ama olası değildi ve sonunda olmadı. Şampiyonayı çok izledim ve orada olamadığım için biraz üzüldüm. Ama kulüpte bir işim vardı, bu yüzden verilmişti.

Çek hokey oyuncusu Matj Blmel, ABD’ye attığı gol nedeniyle mutlu.

Pedchoz svstov ampiont vs zmo’da angam’a dizildi. İmkanınız olsa tekrar gider miydiniz?
Aniden. Biri bana gidebileceğimi söylese, bir saniye bile dinlemem.

ve şampiyonayı sekizinci sırada tamamladılar. Ne ile meşgulsün?
Bir önceki şampiyonada şampiyonluğu kazandığımızda bizde de bir parça tst vardı. Her şey yapıldı. Ters döndü, altından biri yaralandı. En iyi iki oyun daha sonra düştü (Filip Chytil ve Luk Sedlk, editörün notu), znt olmalıdır. Çeyrek finalde kaybetmek ayıp değil. Pekek bu sene çok mutluydu.

Sizden zmo’da sezonun türü nedir?
Dallas’ın karanlığına girip oyunu tekrar oynamak istiyorum. Ama bu sadece bana bağlı. Bu yıl her şeyimi vermek istiyorum ve bunun değerinin ne olduğunu göreceğiz. Amacım NHL’ye gitmek değil. Bence mm. Sadece çeşitli detayları çıkarmam ve hokey oynamaya alışmam gerekiyor.

Yaz tatilinizi nasıl planlıyorsunuz?
Budjovice’deki Staca spor salonunda çocuklarla antrenman yapıyorum, ikinci yıldır birlikteyiz. Burayı seviyorum. Günde iki kez spor salonuna gidiyorum, bu yıl haftada dört kez buza diken ekledim. Hepsini seviyorum. O zamana kadar Budjovice’yi evimdeki Pardubice ve geliştirme koçu Radek Duda’nın bulunduğu Prag’ı birleştireceğim.

Baban çok kararlı bir insandı, bu yüzden senin gelişimini büyük ölçüde etkiledi. Gelişiminin mevcut eğitmenlerden farkı nedir?
Tta tüm kurtuluşlarımı ve dikenlerimi izledi. Kendini geliştirmeye çalıştı, yani gelişim koçuydu. Uzaktan beni izliyor. Tavsiyem üzerine, her şey hakkında konuşalım. Ama sen başkasın, iki değil.

Matj Blmel (solda), eski bir hokey hakemi olan babası Petr ile birlikte

Tboe’de doğdunuz ama kısa süre sonra ailenizle birlikte Pardubice’ye taşındınız. Başkalarıyla ilişkiniz var mı?
Annem, kız kardeşim gibi Tboe’de doğdu. Güneyde bir ailem var, bu yüzden benim için harika. Budjovice’de çalışırken onlarla birlikteyim ve Pardubice’den gelmemem benim için daha iyi. Tüm bölge mm rd. Oraya gittiğimde saygı duyuyorum ve işte gönül rahatlığım var.

Pardubice’ye erken taşındığınız için Tboe ve Budjovice’de hokey oynamaya başlamanız uzun sürmedi.
HAYIR. Pardubice bariz bir seçimdi. Ailem beni çocukken kışa getirdi ve babam sayesinde verildi. Başka sporlar da yaptım ama hokeyi seçtiğim için mutluyum.

Seyahatinizde ikisi Budjovice’ye gitti mi?
Evet, biraz. Ekstra lig maçında bana bakmaları güzeldi. Playoffların çeyrek finalinde Budjovice’ye yenildiğimiz zaman korkunçtu. Şahsen bana hiç yaramadı ama bırakmam sayesinde milli takımın teknik direktörü Kari Jalonen bana yaklaştı ve şimdi olduğum yerdeyim.