Bir gün Dobe’de NHL’ye yetişeceğim. Montreal’deki rekabetten korkmayın

AMate

Global Mod
Global Mod
Geçen yılın çoğunu NCAA’da geçirdi. Ohio Eyalet Üniversitesi ile yüzde doksan iki (%91,8) zıplayarak saldırı yeteneği ile ilk sekize girdi.

Sezon, karanlık ve kişisel bir bakış açısıyla iyiydi. TM gibi oynadık, kendimize pek yüklenmedik. daha ileri gidemezsek, yetenekli bir gence.

O ve Revu Jakub Dobe au camp de developpement

Jakub Dobe’yi geliştirme kampında yakaladık https://t.co/zggu0EW9wC

3 Mart 2023, 0:12 pspvek arşivlendi: 4 Mart 2023, 10:03

Sezonun son ayında Laval’daki Canadiens çiftliğine taşındı ancak bu iki sezon arasında bir şans bulamadı. Ancak bu sonbahardan itibaren değişebilir.

Şu anda Montreal’in kalecilik hiyerarşisinde Jake Allen, dünya şampiyonu Samuel Montembeault ve Cayden Primeau’nun arkasındaki pozisyonu elinde tutuyor.

Henüz dl ne olacağını bilmiyorum. O sadece bir kızıl, bu yüzden o kadar da kötü değil. Kafamı boşaltmak istiyorum ama aynı zamanda kendimi geliştirmeye ve daha güçlü olmaya kararlıyım.

Arkasında birkaç genç yarışmacı olduğunu da fark ettim. Kanadalılar, yaz seçmelerinde hemen bu kalecilerin peşine düşerek yavaş yavaş Jacob Fowler, Quentin Miller ve Yevgeniy Volochin’i işaret etti.

Ama Ostrava yerlisinin rekabetle ilgili bir sorunu yok: Bana baskı yapacaklar ama ben sadece kendime odaklanacağım. Benim yerimi istiyorsan, bunun için hazır olacağım.

esk golü Jakub Dobe.

Vtkovice’de hokeyle uğraştı ve ayrıca Chomutov’da gençlik hokeyi yakaladı. 2017 yılında zmo’ya geçti, beş farklı yarışmada denedi.

Dobe, seçkin hokey takımına katılma yolunda önünde çok iş olduğunu fark eder. Ama bir hayalim olduğunda ve çok çalıştığımda, bir gün mutlaka NHL v.