Bir şovmenden dışlanmışa kadar sert bir adam vuruldu. Rakip ona olan saygımı kaybettim dedi

AMate

Global Mod
Global Mod
Rempe'nin lige girişinin coşkusunu muhtemelen tamamen sona erdiren an, rakip Rangers ve Devils arasında Pazartesi günü oynanan düellonun ikinci periyodunun sonunda yaşandı.

včarsk defans oyuncusu Jonas Siegenthaler direğe bir tekme attı, Rempe aniden ona yandan geldiğinde dirseğini yana doğru çekti ve yanağına vurdu.

Bu hareket sırasında her oyuncu bir bacağını havaya fırlatır ve savunmasız bir pozisyona düşer. Bana göre ölüm New Jersey antrenörü Travis Green'den değil, yaralanmadan kaynaklanıyordu.

Karşı oyun MacDermid'in eldivenlerini bırakıp Rempe'ye aşık olması uzun sürmedi. Onu yumruk yumruğa dövüşe davet etmek istedi ama savaş bir karara varılmasını engelledi. Ancak MacDermid şiddetle gözden kaybolmaya çalışırken, Rempe hâlâ elindeki hokey sopasını soğuk bir şekilde dürtüyordu.

Ve New Jersey'den gelen forvetin yanından geçer geçmez ona komik bir şekilde el salladı.

Rempe'ye dirsek atma ve oyun kötü davranışlarından dolayı 5 dakikalık majör cezası verilir.

MadDermid 10 dakikalık suiistimal cezasıyla karşılaştı https://t.co/sktGECCV49

12 Mart 2024, 02:43 pspvek arşivlendi: 13 Mart 2024, 13:11

Onunla maça dövüşmek isteyen MacDermid, ona olan saygımı biraz kaybettim, dedi. Ona ne söylendi bilmiyorum ama o reddetti. Böyle bir darbeden sonra mücadeleyi vermeniz, erkek gibi davranmanız gerektiğini söylemeye gerek yok. O genç bir çocuk, öğreneceği çok şey var. Özellikle ligin ilk yılında böyle şeyler yapılmaz, yeşil jestten memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Bir çorbaya ne dersin? Bu herkesi korkutur. Üzerine otursaydım şunu düşünürdüm: Bu çocuk kim olduğunu sanıyor? Dövüşçü elli dakika on maç oynadı. Soupee'yi bayılttı ve bize böyle mi el sallayacak? Nap liginin genel desteği vardı. Seni burada kaybetmek. NHL Network analisti Mike Johnson, onun yalnızca standda bulunacağını ve bir Rangers hayranı olacağını düşünüyor.

Rempe, tıpkı Siegenthaler gibi, dövüşü bitiremedi. NHL'deki kariyerinin ilk on maçında alınan kararlar onu sezonun ikinci yarısına gönderdi ve bununla dört kez mücadele etti.

Bu yüzden Madison Square Garden'daki hayranlar sık sık onun adını haykırıyordu. Son yıllarda hakim olan hızlı ve çevik oyuna alışkınlar. Rempe'nin oyun tarzı bize kalplerin, vuruşların ve bazen kötülüğün çok önde olduğu zamanları hatırlattı.

Çantalı olanlar iki kuruş ve Rempe'nin bir sınır bulması gerekiyor.

Pehnt çorbasına baskınlar devam ederse lig cezasını çekecek. Bu durumda olduğu gibi kazayı takip edenlerin üzerindeki faaliyetlerini durdurdu.

Bu, Siegenthaler'in ani bir hareketle bacak vuruşunu bacaksız vuruşa çevireceği bir durum değil. Ve bunun değerli bir temas olacağını bile düşünmeyelim, kabul edelim.

Komisyon, Rempe'nin geçmişte sabıka kaydının bulunmadığını dikkate aldı. şu anda acemi ise bir rolü yok ama benzer bir eylem için çok daha ağır bir cezanın çekilmesi gerekir.