Bir telefon ve sen öldün. Galchenyuk, Rusya’yı kastederek polisi tehdit etti

AMate

Global Mod
Global Mod
Arizona bunu hemen yaptı. Evliliğiyle ilgili bilgiler kamuoyuna açıklanır açıklanmaz, 775 bin dolarlık bir sözleşme imzaladıktan sadece on iki gün sonra Amerikan şirketi ile işbirliğini sonlandırdı.

Galchenyuk geçmişte Coyotes için oynadı. Montreal, Pittsburgh, Minnesota, Ottawa, Toronto için oynadı ve geçen sezon Colorado’nun kadrosuna tam olarak yerleşmek için boşuna uğraştı.

Başkasının malını çalmak, izinsiz girmek, tutuklamaya direnmek ve onu tehdit etmekle suçlanan, yeni bir iş bulması kesinlikle zor.

Kısıtlıydı ve hareketleri kısıtlıydı. Scottsdale Polis Departmanında bulamaçlıydı, kırmızı gözleri vardı ve alkolün etkisi altındaydı.

Her şey, 2012 draft seçiminin arabasını kaldırıma sürmesi ve bir trafik levhasına çarpmasıyla başladı. Polis geldiğinde, otoparkta şaşkın bir şekilde dolaşıyordu ve yerde yatıyordu.

Ona sorular sormaya başlar başlamaz küçümseyici bir şekilde tepki verdi. Başka biri arabaya geri dönmesine yardım etti.

“Soyunu bitireceğim” bir polise söylenebilecek en çılgınca şeylerden biri olsa gerek. Alex Galchenyuk’un NHL günlerinin bittiğini söylemek güvenli. Sadece çılgınlar… https://t.co/57t8asEqW8

15 Ekim 2023, 1:08 pspvek arşivlendi: 15 Ekim 2023, 9:35

Memurlar daha sonra onu Galchenyuk’un eski bir Beyaz Rusya hokey oyuncusu olan babası Alexander olarak tanımladı, ancak polise göre, oğluna çocukluğundan beri çok sert davrandı.

Hepinizi parçalara ayırırım, BMW’den yirmi dokuz yaşında bir tonk aldım. Ve yolcu koltuğunun altında bir şey aramaya başlayınca polis saklanmaya karar verdi.

Birkaç bağırış ve bağırış dinlemek zorunda kalan masum hokey oyuncusuna kelepçe taktılar.

Seni ve kızını parçalayacağım.

Aileni asla göremeyeceksin.

Bir telefon ve sen öldün. Tüm ailen, tüm soyun öldü.

Polise göre, Galcheynuk önce memurlardan birine Rusya’yı arayıp karısı ve çocuklarının böbreklerini test ettirmesini söyledi. Büyüdüğü ülkeye birkaç kez atıfta bulunmak zorunda kaldı.

Dalho defalarca polise ırkçı bir tavırla hakaret etti. Daha sonra tüm olayı sadece bir şaka olarak nitelendirdi. Geceyi cezaevinde geçirdi ve ertesi sabah serbest bırakıldı.

Birkaç gün sonra kendini işsiz buldu. Coyotes, NHL’nin yönetimi ile Amerikan tankının sözleşmesinin feshedilmesini tartıştı; olay, geçen haftanın sonundan itibaren NHLPA ile aynıydı. (Hrsk NHL derneği)projeler.

Hrv’nin temsilcisi bir gün dışarı çıkmayı reddetti.

Ve Galchenyuk? Ve geçerli bir sözleşmem yok, normal prosedüre göre, psikolojik sorunlar ve bağımlılık durumunda bana yardımcı olacak mahkemenin yetkisinin yardım programı üyeleriyle önümüzdeki birkaç gün içinde iletişime geçilmesi gerekiyor.

NHL’de büyük bir yetenek varsa, dünyada kim var? Son sezonlarda lig ortalamasının altına düştü ve geçen yılın yarısını çiftlikte geçirdi.

Buz dışında kabul edilemez davranışlar nedeniyle, onun yönündeki teklifler kabul edilmeyecektir.