Boston Terem Eleştirmenleri. vdsk rüzgarlı se lou ve hls: NHL’de bir lou’muz var

AMate

Global Mod
Global Mod
Bir yıl önce angamı seçtiğinde kendi durumunu çok çabuk anladı. Sedyeye ait olduğu ve buzda yaklaşık yirmi dakika kaldığı günlerin çoktan geride kaldığını fark etti.

Benim için önemli bir rol üstlenmeye hazırdı. Başarılı olacak bir takımın parçası olmak istiyordu. Ve kupa için savaşmak için New York Rangers ve Tampa’nın formasını giymeye çok yakındı.

Vdsk denk Expressen için Strlman, dizilişte bir yer için savaşmaya hazırdım, ancak sadece kısa vadeli bir yardımcı olmayacağımı açıkça belirttim.

Boston formasıyla vdsk defans oyuncusu Anton Strlman.

Ron, Bruins ile bir milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

Yıldız Charlie McAvoy da dahil olmak üzere bazı savunma oyuncularının sağlık sorunlarından da etkilenen oyuna gerçekten giriyordu.

Toplamda sekiz kurtarış yaptı. İki ay boyunca öylece oturdu ve Boston’ın rekor kıran sürüşünü tribünlerden üsse kadar izledi. Pot, Providence’daki çiftliğe taşındı, NHL’de bir oyun verdi ve alamadı.

Benden yeni kurtuldular… Sana ellerinden gelen her şeyi vaat ediyorlar, sana yalan söylüyorlar ama bir ay içinde her şey değişti ve sana aldırış etmiyorlar. Çok geçti, mevsimden hiç zevk almadım, rüzgarlı bir hisle durağan bir iç çektim.

2007’den beri elit seviyede namağlup oldu. Normal sezonda toplam 938 maç oynadı ve playofflarda 113 başlama daha yaptı.

Yedi takım kurdu, yorulmak bilmeyen bir işçi olarak itibar kazandı ve Victor Hedman ile takımda güvenilir bir yıldız hücum görevlileri parkı oluşturdu.

Hiçbir zaman günün merkezinde olmaya ihtiyaç duymadım. Beşinci iyi karanlık oyun olmak istedim, umarım başarmışımdır. 2017 dünya şampiyonu, birçok harika anıyı alıp götüreceğim dedi.

vdt savunucuları Anton Strlman ve Victor Hedman.

Bu kadar zengin bir köriden sonra tatlıya dayanamayacağımızı fark ettim. Ancak profesyonel bir hokey oyuncusunun NHL’deki hayatının birçok yönü olduğundan da bahsetti.

Bu acımasız bir iş. ligdeki fov’lar gerçekten hayalinizdeki işverenler değil. nasıl yalan söyleneceğini bildikleri ve sırtlarına bir çeki düzen vermekte sorun yaşamadıkları gerçeğiyle sık sık karşılaşacaksınız. Bir şey söylerler ama sonra tamamen farklı davranırlar.

Ve bazı oyuncuların angamın üstesinden gelemeyeceği uyarısında bulundu: Operasyon günlük bir belirsizlik, kendinizi onurlandırın. Deldiğinizde, fikirlerle dolular, ancak yalnızca sıkı çalışma. Ve bunu aile hayatıyla birleştirmek mi? Sayfalar tk.

Strlman çok zaman içinde, neden bahsediyorum. Eşim Johanna’dan dört çocuğum var. Bu yüzden dünyanın en iyi hokey ligi hakkındaki dedikoduların kendisine göre olmadığına karar verdi.

Eve geri dön. Beşinci sezonda vdskm HV71’de çalışacak.