Çarşamba günü gitmeyecek! Litomice bir reklam panosuyla komşusunu kışkırttı, biri ona hakaret etti

AMate

Global Mod
Global Mod
Bu yıl “Başka yere gitmez” sloganımız var, bu yüzden onu yüz için biraz değiştirdik. Stadion Litomice başkanı Jan Fiera, kulüp sekreteri Miroslav Kejmar’ın reklam alanını planlayıp seçerken bu fikri ortaya çıkardığını söyledi.

Geçen yıl kulüp, Litomice’nin girişine bir reklam panosunun parasını ödedi ve o zaman bile Stekov kasabasında sadece bir tane vardı. Büyük ihtimalle rakip Slovan’ın arkadaşı olan bilinmeyen bir vandal, Litomic işaretini ve HAYIR harflerini kaldırdı, böylece V st zaije kaldı.

Ben bunu büyük bir zorlama olarak görmüyorum; kaba, kötü, sert, sert bir şey yok Fiera’da. Fakir bölgede bu zamanda birinci ligde kalan tek kişi biziz, neden yüz kişiden birisi onlara katılmasın? Kazan dairesinden ya da çekirdek fandan birisinin olacağını elbette tahmin etmiyorum. Ayrıca St.’den gelen sanatçılarımız Kordula ve Costa’nın yerel kulüp ve taraftarlarla olumlu ilişkileri var. Vm, yani onlara hayranlar.

Sosyal medyada reklam panosunun fotoğrafını yayınladı. Bazıları bunu büyük bir rahatlıkla ve gülerek karşıladı, bazıları ise pek umursamadı. Stadyum’u, bu yıl şehirden on milyon kron kredi alması halinde reklam masrafı ödemekle suçladılar.

Bunlar karşılaştırılamayacak şeyler. Yani kulübün işleyişi ve birkaç kuruşluk reklamla ilgili yaşadığımız ve yaşadığımız endişeler. Fiera, Navc reklam panosunun tüm sezon boyunca orada olmayacağını söyledi.

Litomick belediyesi sabah saatlerinde kulüple anlaşırken Slovan intikam almadı, kendisine bir milyon dolar kredi verildi. Slogan caddesi, taraftarların yıllar boyunca ayağa kalktığı ve kavga ettiği ya da hem hokey hem de futbolun yıllar sonra profesyonel müsabakalardan çekildiği spor şehri. ANO hareketinden politikacılar her iki şehrin başında yer alıyor.

Komşu St nad Labem’deki Litomice hokey reklam panosu tüm hızıyla devam ediyor.

Reklam afişi uzun süre tam olarak kalamadı, yazı da değiştirildi.

Bir yerde reklam panosunda şaka yapmanın ve biriyle dalga geçmenin doğru yolu olup olmadığını bilmiyorum, Litomice bile birinci lig ve aslında sadece ikinci lig, Olimpiyat şampiyonu Jan Aloun, en son Slovan’da oynayan bir vatansever sezon, evli. Ama öte yandan bu intikamın gerçeği ve utancıdır yalnızca. Bana sporun nasıl olduğundan, finansmanın nasıl yetersiz olduğundan ve kaç tane kolej olduğundan bahsedin.

Fiera güvence verdi: Bunun kulübü ya da şehri zorlamakla alakası yoktu. Belediye meclisindeki durumu bilmiyorum ve bu Slovan’a da aykırı değil. Kendisiyle uzun süredir devam eden bir ilişkim var. Kışkırtacak tiplerden değilim ama bu onlara bir davet. Rekabet esas olarak hayranlar arasındadır ve sizinle tanışmadığımızda en azından biraz canlanıyor.

Kalinky ile Slovan arasındaki Severoesk birinci lig derbisi, n’inci kulübün küme düşmesinin ardından 2021/22 sezonunda son kez stadyumları doldurdu.