Dao, en iyi oyuncu pozisyonunu pas geçmenin benim için sağlıklı bir motivasyon olduğunu söyledi

AMate

Global Mod
Global Mod
Dao, iki kurtarışı kaçırdığımı şaka olarak algılamadığımı söyledi. Geçen sezonki gibi iyi şeyler yaparsam ve topun düştüğü pozisyonlarda olursam, yani kalenin önünde olursam, bunun karşılığını alacağımı ve takıma tekrar yardımcı olacağımı biliyorum. Kalenin önü kötüydü ama orada sorun yok.

Ligdeki en iyi oyuncunun konumunu onaylamanız sizi bağlamıyor mu?
Sağlıklı bir motivasyon.

Ekstra ligin son turunda ve beşinci turunda kazanmayı başardınız. Çadırda uykuya daldığınızda dinlendiniz mi?
Geçen senenin nasıl olduğunu elbette hatırladık ama dert etmedik. Alıştığımızı söylemek istemiyorum ama beladan nasıl kurtulacağımızı biliyoruz. Bunun iyi bir fikir olduğunu düşündük ve kafamızı koyduk. On dört dakika boyunca hepimiz bir takım gibi savaştık ve oynadık. Kızları tekmelemek ve terletmek için Vtzstv’ye ihtiyacımız vardı.

Sadece glo’yu değil, aynı zamanda Jan re ile ikinizin de ihraç edildiği çatışmayı da siz başlattınız. Aranızda ne var?
Pakı yakalayan kalenin önünde durdum. Genç bir çocuk arkamda içki içiyordu ve sarhoş olmak istiyordu. Merak etme, onu sırtından vurdum.

Liberec’in maçın bitimine 1 dakika 35 saniye kala nispeten erken bir gol atmasına şaşırdınız mı?
Fazla zamanınız olmadığında son dakikaya kadar beklemeyin. Biz oyundan çıkarıldıktan sonra, muhtemelen buzda o brnz oyunlarının olmadığını düşündüklerinde bunu denediler. Neyse, gl’yi yerleştirdik ve led’i sabitledik.

Her iki taraftan da yedi kişi ihraç edildi. Bu tür düellolar önemsiz midir?
Biz buna alıştık, her kurtarmada çok fazla dışlanma yaşıyoruz, bununla baş etmek zorundayız. Ama bu hiç kimse için iyi değil. Zayıflamış olsak da sebat ettik, herkes mükemmel bir iş çıkardı. Önümüzdeki birkaç maçta cezamızın biraz daha azalacağını biliyorum.

Liberec’ten Jaromr Lisa Prez (solda) ve Tinca’dan Petr Vrna

İlk şifreyi kullandınız. O günlerde eksik olan neydi?
Orada bir kütüğüm vardı, ayrıca çok sayıda kırık delik de vardı. Rio, Rou’nun yanında (Pnik ve Rika) nereye gittiler, oraya düşmedi. Pesilovka’da birbirimize yardım edebilirdik ama artık çok geç ve iki şeyi yapmamız an meselesi.

Liberec’e pti’ye karşı sadece bir gl pi he pti verdin.
Bugün özel bir oluşum karar veriyor. Zırhımız zayıfladı, Mazy (Mazanec’in golü) Ns bozuldu ve orası depoydu. Bugün harika bir kurtarış oldu.

Pazar günü Vtkovice konuk oldu, bir yıl önce ligin dördüncü turunda onlara yenilmiştiniz…
Derbi olacak. Biliyorum ki pek çok insan gelecek ve kurtuluşun sonunda elimizden geleni yaptığımızda mutlu olacağız, sevineceğiz.