Dt gl v zayıfladı, farklı olurdu, kalenin Pilae tonkunun mrz’si

AMate

Global Mod
Global Mod
İlk önce lider skoru 2:1 yapmak için bir gol attı, ancak 2:2’de çok iyi bir şans kullanamadı, 2:3’te bile hokey sopasıyla rakip defans oyuncusuna zarar verip başarılı olamadı. o dakikalar boyunca oyundan atıldı.

O anda maçın bitimine iki saniye kala ilk üç dakika eksikti.

Hradec Králové takımının gol atamadığı yeni ekstra lig sezonunun ilk maçından sonra üzgün bir şekilde Pila, “Benim için ne önemi var, çünkü üçüncü periyotta 2:1 öndeydik ve sonunda 2:4 kaybettik” dedi. tek bir nokta.

Buna en iyi takım, yani takımınızı yönetmesi için gönderdiğiniz takım diyelim. Onu nasıl gördün?
Sıra dışı bir şey yok, kalenin etrafından dolaştım, pak backhand’ime geldi, savurdum ve sopanın üzerine düştü.

O halde testerede bana karşı çok iyisin. Ya karanlığınız zayıflarsa?
Orada bir dt gl vardı ve her şey farklı görünüyordu. Ama disk bir şekilde yokuş aşağı gitti ve ben kaleyi vuramadım. Neyse, diski işlemek için yeterli zamanım vardı.

Skor 2:3 iken bir gol attı ama eşitliği sağlamak yerine oyunun bitimine kısa bir süre kala üç dakika süreyle oyundan ihraç edildi. Orada ne oldu?
Kaleye baskı yaptım ve golü attım. Mon ve karşı oyun daha sonra hokey sopasını biraz kaldırdı ve suratına supe yaptı. Şarkının tamamını bilmiyorum, bakmam lazım.

Karlovy Vary’nin golünde sadece iki gol attın, neredeyse iki kurtarış yaptın. Senin için iyi bir şey oldu mu?
Bunu söylemiyorum bile ama kaleye doğru kendimizi zorlamamız lazım, önce kalenin etrafından çok rahatsız olmamız lazım, orada kalabalıklaşmamız lazım.

Sezonun tek puansız ilk maçıydı. Tine şampiyonasında buzda 5:0’lık bir galibiyetin ardından oynadı. Puanlara geçebilmeniz için neyi değiştirmelisiniz?
Yapışması için çok çalışma gerekti. Tinca’da 5 güzel gol attık ama ikisini kazanmamız gerekiyor.

Evde üst üste ter döktünüz, rozeti nerede görüyorsunuz?
Yapamam tatlım.

N’aber seni salak, kaç oyunda sorunum var?
Bunun için bahane üretmeye değmez. Birisi buna sahip olmadığında gitmek zorunda kalır, herkes oynamak ister.

Puan yok? Martinec, enerji eksikliği olduğunu söyledi

O an Hradec Králové’de Mountfield’ın teknik direktörü olabilirsiniz. Tom Martinec Takımın sezonun ilk golsüz maçında gol attığında nasıl sözlü bir kancaya yakalandığının farkında bile değildi.

Bugün Karlovy Vary’nin olduğu takımı ve kendilerini nasıl sunduklarını yenmek için gerekli enerjiye sahip değildik.

Şaka şu ki, takım birkaç sezon boyunca HC Energie Karlovy Vary adı altında performans sergiliyor.

Ve bu sefer gerçekten VC’si vardı, bu da ona bu puanlara mal oldu.

Hradec’in başantrenörü Tom Martinec sahnede

Oyuna giriş yaptık. Pesilovce’den para kazanmamıza rağmen ilk seansın tamamı çok iyiydi. Martinec, maç hakkında şunları söyledi: “Yarattığımız pozisyonlardan ne yazık ki gol atamadık ve o maçı kaybettik, ayrıca ilk pivot Patrik Mike’a da yenildik.” görüş açısından.

Hradec, 5:0’lık yüksek bir skorla mağlup ettikleri şampiyonluk takımı Tine’ın buzunda zaten bir soru işareti bırakmıştı ve uzatmalarda ve ayrı sürüşlerdeki bu bir puanlık galibiyetlerin ardından, suda iki galibiyet elde ettiler. ekstra ligden.

Karlovy Vary’ye karşı takımı uzun süre, hatta belki tekrar puan toplayabilir. Sadece hayvan iyi bir çorba yedi.

Sonucu değiştirip öne geçmeyi başardık ama ne yazık ki aptalca bir faul yaptık ve bu da sonucu belirledi. Hradec, Hradec’in oynadığı bir haftanın ardından, Vary’nin hak ettiği şekilde kazandığını düşünüyorum dedi. Daha ileri gitmek için Cuma günü Kladno’ya gidin.