Edu Yönetim Kurulu Yetkililerine Gerekçe Gösterme Bildirimi | Allahabad haberleri

AMate

Global Mod
Global Mod
Prayagraj: Genel Müdür (DG), Okul Eğitimi Vijay Kiran Anand UP Temel Eğitim Kurulu’nun 2 üst düzey yetkilisine, ilkokul öğretmenlerinin kırsal alanlardan kentlere nakledilmesi süreci de dahil olmak üzere çeşitli çalışmaların ilerlememesi nedeniyle dava açtı.
Sekreter hakkında işlem başlatıldı Pratap Singh Baghel ve mali kontrolör Ravindra Kumar. Yakın zamanda yayınlanan duyuruda, DG, son üç ayda tekrarlanan emirlere rağmen ilerleme olmamasından duyduğu kaygıyı dile getirdi.
Bu yetkililer tarafından gerçekleştirilecek öncelikli görevler, öğretmenlerin kırsal alanlardan kentsel alanlara taşınması için teklifler sunmak, belirlenen alanlarda hükümler sağlamaktı. Manav Sampada Merhamet nedeniyle hizmet sırasında ölen çalışanların en yakın akrabalarını atamak ve öğretmenlere ve öğretim dışı personele karşı disiplin cezası için çevrimiçi teklifler göndermek için portal. Açıklamada, iki yetkilinin harekete geçmemesinin bölümün imajını zedelediği ve ayrıca öğretmenler için nakitsiz tıbbi tesisler sağlamanın yanı sıra öğretmenlerin hayat sigortası alma konusundaki eksikliklerin ele alınmasındaki gevşekliğe işaret edildiği ve DG’lerin ajansı adımlar hakkında bilgilendirdiği belirtiliyor. bu konuda alınmıştır. İki yetkili, ulusal emeklilik sistemi kapsamında yapılan kesintiler ve ilgili öğretmenlerin NPS hesaplarına işveren katkılarının ilerleyişi hakkında bilgi verilmesine rağmen bu yetkililer tarafından paylaşılmadığına işaret ederek bir hafta içinde açıklama istedi.