Ekstra ligden WC’ye. Rulk obr zimky: Jalonen’in bunu nasıl yaptığını beğendim

AMate

Global Mod
Global Mod
Hafta sonu hokey ekstra ligi tüm hızıyla başladı ve son yılların en heyecan verici uluslararası turnuvasına ev sahipliği yaptı. Kalabalık O’nun önünde Kvtnov ampiont2 Prag’daki arena.

Milli takımın yeni teknik direktörü Radim Rulk, “Ekstra ligi mümkün olduğu kadar takip edeceğiz” diyor. Her turda seçilen maçı durduracağım.

İlk üç günde zorlukların üstesinden geldi, Plzeň veya Liberec’i ziyaret etti. Rulk, Çek kışlarına henüz düzenli olarak tırmanmamış olan Finlandiyalı öncü Kari Jalonen’in devamı niteliğindedir. Varlığı alkışlara neden oldu, hayranlar selfie çekmek için onunla birlikte geldi.

O görünürdü ve ben ustaları gördüm, ikisi de küçük şeyler ama aynı zamanda binanın girişinde olumlu bir mesaj görevi görüyorlar. Bunu bir ilham kaynağı olarak işaretlemeli miyim bilmiyorum ama yaptığı şey hoşuma gitti ve Rulk’a göre hiçbir şeyi değiştirmek için hiçbir nedenim yok. Kari olmasaydı bile aynı şekilde kurardım. Ama onun peşinden gittiğimi ve öyle algılanacağını biliyorum.

Rulka, çarpışma nedeniyle baş edemediğini milli takımın eski genel menajeri Petr Nedvd’e devredecek. Seçimde ayrıca milli takım antrenörü başantrenör Ondej Pavelec ile de bir geziye çıkacak.

Mme mevcut yani videokoue. Rulk’un “Bizimle ilgilenen birisinin” kurtarma operasyonundaki materyallere de geri döneceğiz.

Mlad Boleslav’dan imon Nmec ve Liberec’ten Oscar Flynn.

Tek soru, Dünya Kupası sırasında Extraliga sahasına çıkıp çıkmayacağı.

Temsilci bir temsilci olan benden herhangi bir tahmin alamayacaksınız. Bakalım sahadaki en üst düzey insan kaynakları nasıl çalışacak veya nasıl çalışacak? Görelim. Ekstra ligden bu sene maçta forma giymeyeceğim.

En iyi takımlardan 11’i, NHL’den özür aldıktan sonra Riga ve Tampere’deki Mayıs turnuvasına gitti ve Jalonen ve diğerleri de böyle yaptı. setsacramenty tk’yi geçecek.

Ekstra ligden altı dövüşçü, ortalama bir sayı olan Polonya bronz madalyasına katkıda bulundu. Geçen yıl bunlardan sekizi ampiyon olmaya gitti. 2019 baharında, bundan iki yıl sonra altı kişi vardı.

Umarım hızlı bir davetle ödülün arkasından Prag’daki uluslararası etkinliğe katılacağım. Dünya Kupası Mayıs 2004’te Libni’deki yepyeni bir salonda yapıldığında, ekstra ligden beş temsilci adaylığa başvurdu. On bir yıl sonra, sadece Mazek Slava ve Jgre ile Luc’un çizgisine giren genç Simon iç saha şampiyonasında boy gösterebildi.

Öncelikle Prag mücadelesi bu sezonun ortasında bile yoğun geçecek. Rulk da bunu doğruluyor ve bu nedenle NHL oyuncularını Ağustos ortasında Beroun’da resmi olmayan bir toplantıya davet etti. Seçkin, kitapsever bir sesimin olduğunu öğrenmek gerekliydi.

Sadece dikkatli olun, ekstraliga ustalarının ayrıcalıkları yok değil. Rulk, göreve başladığı yazdan bu yana inovasyon yeteneğine sahip insan sayısında istikrarlı bir azalma olduğunu ve kendisine göre ordunun iskeletinin Avrupa malzemelerinden oluşturulmasının kaçınılmaz olduğunu söylüyor.

Bu bizim tahminimiz ama Rulk’a göre uygulamaya bağlı olacak. Yaralanma, nava veya aile gibi şeyler de işin içine girebilir. İzin verin konunun özüne ineyim, ancak etrafında ekibi oluşturmak istediğimiz bir çekirdek oluşturmak için mümkün olduğunca fazlasını yapın.

Antrenör Radim Rulk, Hollanda’da görev yapan Çek hokey oyuncularıyla buluştu.

Extralize bunu da kaydetti; Rulk bile ölümünden önce art arda dokuz yıl geçirdi. Dışarı çıkmak benim için harika bir fırsat. Aynı antrenörün kaldığı yerlerde oyun sistemi değişmedi. Gözlemleyerek yönümü daha hızlı anlıyorum ve nasıl tam olarak oynayacağımı ve doğru hareket edip etmediğini biliyorum. Bir yabancı tarafından hemen fark edilmeyecektir, diye ekledi.

Milli takımın Kasım ayında Karjala turnuvası öncesinde ilk resmi toplantısı. Bundan önce Rulk, Finlandiya veya Çekya ligindeki milli takımda oynamak istiyor. Temsilci takım için en dikkat çekici olanı, uzmanlara göre son sezonların en iyisi olan ekstra lig olacak.

Ve eğer Sparta’nın süper ligini Pardubice ile izlerseniz, bu sadece ampiont’un ustalarını çıldırtacaktır.