Formadaki merhum teknik direktörle birlikte. Litoměřice hokey oyuncuları ailesine yardım ediyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Formaları satın aldığımda açık artırmaya çıktı. Stadyum başkanı Jan Fiera, ölümünden sonra yaptığı açıklamada, aile için halka açık bir bağış toplama etkinliği de hazırladığımızı, Vak'ın hayatta eşi ve iki çocuğu olduğunu söyledi. Mal Vaek yüksek bisikletteki ilk yılında, genç Amlka ise platformda yarışıyor. Ailelerin bana bakmasına yardımcı olmak istiyoruz. Onun için kolay değil.

Henüz 49 yaşında olan güler yüzlü ve sevilen teknik adam, yedileri bölüyordu. Kasım ayında Stadace'te oynanan maçta kızının yanında yere yığıldı ve iki hafta hastanede kaldıktan sonra kavgayı kaybetti. Kalinka başkanı taşındığını, çocukların kurtarılması sırasında hiçbir şey olmadığını ve onunla hiç konuşmadığımızı söyledi.

En yakınlar ve Litomick hokeyi için bir gündü. U, Aralık ayı maçına Prostev'in takımıyla siyah çizgili girdi. Zorbalığa uğrayan çocuklar birlikte çitlerin üzerine resim astılar. Fiera, ailesinin her zaman bir hokey oyuncusu olacağını söyledi.

Cumartesi günü son veda. Siyah-mavili hüzünlü formalar Rube'nin fotoğraflı turuncu unsurların üzerinde “Venco, asla unutmayacağız” yazısı, ölümün doğduğu tarihin sınırında, kalbinde ise yedili beyaz bir kalp yer alıyordu.

Onu kişisel olarak Sparta'dan tanıyordum, orada çalıştığı ve gençliğinde oynadığı dönemlerdi. Litomick antrenörü Miroslav Perost'un asistanı Frantiek Ptek, “Ailenin nasıl bir şey olduğunu hayal edemiyorum” dedi.

Sonuncu olan Slavi ile yapılan düelloda Kalinci 1:5 mağlup oldu. Venci Rube'un anısını onurlandırmak isterken bu şekilde kaybetmek aptalca, genç Petr Ton gözlerini devirdi. Ne yazık ki bu kurtarma bizi hiç yönlendirmedi…

Litomit buz hokeyi oyuncusu Jakub ernohorsk, Ji Jebav ve genç Petr Ton (soldan sağa), merhum antrenör Vclav Rubea'nın ailesine bağışlanan yardım amaçlı formalarla.

Yıldız spor danışmanı Patrik Eli'nin desteklediği Slavia, ad o skre'de üçüncü turun ardından dibe doğru yükseldi ancak Litomice, son birkaç turdaki bu çöküşün ardından bu çeyrek finale çıkan elit takımdaki pozisyonunu boşa çıkardı. 1.126'sı Kalich Aren'de olmak üzere taraftarlar tam güçteydi.

Ptek, tutuklanmasından bu yana bebeğimiz olmadığını kabul etti; Sezonun ilk yarısında Stadı üç golle yerle bir ettiler, bunlardan ikisi Pesilovkov'du. Avustralya Kostası yalnızca ev için düzeltme yaptı. İki basit sostan çorba yapmasını izledik. Sistem hatası yaptık, o değil. Çok fazla hava yoktu, gevreğe açlık…, diye bağırdı Ptek.

Ses hemen yükseldi: Dağıtım ruhuna ve sezon sonunda bizi sekiz maçlık galibiyet serisiyle ödüllendiren sisteme geçmeliyiz.

İnsanlık trajedisinin merceği küçüklüktür. Ovem ve Ptek cevap verdi: Slavia'yı yenmek sadece kulübedeki oğlanlar için değil, kızlar için ve özellikle Venc ailesi için de güzel olurdu. Açık artırmada beş yardım forması karşılığında sahibinin forması yedi bin krona satıldı.