Gelecekteki bir yıldız mı yoksa sadece bir parça çocuk oyuncağı mı? Uzmanlar sadaka konusunda hemfikir değil

AMate

Global Mod
Global Mod
Çek hokeyi, kendi küçükler liginde hiçbir zaman gelecek vadeden bir genç oyuncuya sahip olmadı. Gençken Jet, üst düzey yarışmada 39 maçta 89 sayı, 42 gol ve 47 asist ekledi.

Estnctiletho Martin Erat ve Jakub Vorek’in yanı sıra sedmntiletho David Krejho veya Ondej Palto’nun pekonal noktaları.

Sezon başında, NHL taslağı için bir uzmanın düzenli olarak ilk kurulda yer alması şaşırtıcı değil. Craig Button, onu yalnızca baskın Connor Bedard’ın ardından ikinci sıraya bile yerleştirdi.

Gerekli hıza ve çevikliğe, stel ve pakete sahibim. Beyni onu iki hareket ettirir ve bunlar ileriye doğru hareket eder. Kontrol altına alındığını düşündüğü anlarda kendine bir alan yaratmayı ve onu kullanmayı biliyor, o zamanlar onun hakkında yazmıştı.

Ve pestoe Button, Brno’nun yeteneğinin sadece gençlerden biri olarak hayranı oldu.

Kararsızlığı rahatsız edici. NHL kulübünün üst düzey yöneticilerinden biri, The Peak ton için ön koşullara sahibim, ancak bana taslakta seçtiğiniz oyun türüne benziyor, ancak bir yıl sonra onun yerini almaya çalışıyorsunuz, dedi. atletik.

Gazetenin güç sunucusundan Corey Pronman, NHL’deki kuruluşların birkaç gözlemcisine ve diğer çalışanlarına hangi oyunun dünyadaki en değerli oyun olduğunu düşündüklerini sordu.

Çoğu değişti.

Tahminlerdeki düşüşün ve biraz kavgacı bir oyunun arkasında olan bazı insanlar, üst düzey hokeye alışmaya başlamak için Komet’te kalmaya karar verdi. birkaç kez gidebileceği Kanada küçükler ligi yerine Çek ekstra ligini tercih etti.

Eduard al, Martin Zaovia’dan tebrikler alarak ilk lig dışı hat-trick yaptı.

Tahminleri pek incelemem. Draftta ikinci seçim olacağım fikrine kapılmadım. Mm clem, Mayıs ayında iDNES.cz için bir fotoğraf olan ilk turu oluşturdu.

Elbette. Hava kararıyor, sahneyi arayacağım ve formamı giyeceğim. Ama ben bunu hafife alıyorum. En üst seviyede hokey oynayabilmek için çok oynamam gerektiğini de sözlerine ekledi.

Böylece, Button’ın yerinde yavaş yavaş beşinci, daha sonra yedinci sıraya düştü. Bu nedenle, en ünlü uzmanların reklamı açık ara en çok.

Eda, David Pasterk’in klasik bir ppad’idir. Onu on üç yaşından beri takip ediyorum. Draft edildiği yıl bir sakatlığı vardı, bu yüzden elinden gelenin en iyisini yapamadı. Draftta genel klasmanda 25. sıraya geriledi, ancak bu ligdeki en iyi oyunlardan biri. Alho’dan böyle güzel bir duygu, diye düşündü Button.

projeksiyonlardaki al, ilk tahtanın sonundan ilk turun canavarına kadar değişir.

Sonunda, taslağın ilk turunun programda olduğu Çarşamba’dan Perşembe’ye kadar olan gece, gerçek sonun nerede olacağını öğreneceksiniz. Önümüzdeki 32 seçimde kimse kendisine oy vermezse perşembe akşamı sandık başına gidecek.

Güneyde bir nokta alın