Gl’de pencerelerin sonu. Ufacık Roman, ter dökmek bile istemiyorum, diye güldü

AMate

Global Mod
Global Mod
Roman, Andrej Nestrail ve Viliam acho. Genç hokey oyuncusu Tince, bu ekstra lig turunda Karlovy Vary’ye karşı ilk golünü hemen attı. Çelik 5:1 kazandı.

Urit her dleit içindir, d gl olduğunda tst ve krsy’nin patlamasıdır. Antrenör Zdenk Motk, herkes bundan memnun, onlar buzda, biz buzdayız ve en önemlisi yıldız adayları, dedi.

Gol özellikle ekstra ligde 281 gün kendisini bekleyen Roman için çok değerliydi, 50 kurtarış… Verdi mi?

Bunu bilmek bile istemiyorum, bilmiyorum, diye gülümsedi Roman, daha önce geçen 30 Aralık’ta Liberec’e karşı bunu saklayan.

Bu kez pakı Vrna’nın oradan geçtiği sol kale direğinden yakaladı, kalenin önüne sürdü ve aslanın kalesine ters vuruş yaptı. Bu olay, Karlovart’ın 1:1’lik skoru eşitlemesinden yalnızca elli saniye sonra, yedi dakika içinde gerçekleşti.

Telefonda bu kadar uzun süreyi nasıl geçirdin?
Olumlu düşünmeye, kapıya gidip orada bir şeylerin yansıdığını görmeye çalıştım. Herkesin karanlıkta bir yalanı vardır ve bunu kabul etmek gerekir. Ve daha çok ofansif veya defansif oynuyorum. Sadece zamanımı alıyordum.

Bu, günün bir yansıması değil, bir eylem anıydı.
Bundan sonra Pov (Petr Vrna) diskin alanı onu biraz içgüdüsel olarak içti.

Tince’den Milo Roman, Erik Hra (solda) ile kutlama yaptı.

Bakmak için bu kadar zamanın olmaması seni gerçekten rahatsız etmedi mi?
Yamadan yamaya gitmeniz gerekiyor, yeni olduğunda yenileri olacak ve ne zaman ortaya çıkacağı konusunda aktif ve heyecanlı olacağız. Bazen oraya gider, bazen gitmez. Zamanımı aldım.

Bazı ritüeller gibi herhangi bir şeyi değiştirmeyi denediniz mi?
Bu konuda cam yok. Son kısımda provokatif olup kale önünde baskı yapmak gerekiyor.

Sadece sen bir tonksun ve iş tanımında gly var…
(Gülüyor) Geçen sezon şampiyonluğu yaşadık. En büyüğü karanlık ameldir, karanlık sonuçtur.

Bu kadar uzun süre gol atamadığın için takım arkadaşların seni suçlamadı mı?
Akort Andrej Nestrail yarıştan önce beni takip etti ve televizyonda bir şey hatırladıklarını söyledi… Belki biraz heyecanlandırdı beni.

Bu maçlardan sonra Karlovy Vary’ye karşı iki kez pesilovka kullandınız. Herhangi bir şeyi değiştirdin mi?
Bana göre oyunu basitleştirdik ve işlerin kalenin önüne geçmesini sağladık.

Son iki yerel düelloyu sen kazandın. Ayrıldınız mı?
Tekrarlamak istemiyorum, her maç farklıdır, iki maç öncesinde birbirimize sorduk ve neredeyse on dakika boyunca hep yerine getirdik. Buna devam etmeliyiz.