Gujarat Seçimi 2022: Yüksek baskının ardından ‘maun vrat’ adayları | Seçim Haberleri Gujarat

SinemT

Member
Gujarat Seçimi 2022: Yüksek baskının ardından ‘maun vrat’ adayları | Seçim Haberleri GujaratCumartesi gecesi yüksek oy alan kampanyanın gürültüsü söndükten sonra, Ami Ravat gibi adaylar sessiz moda geçti. Sayajigunj koltuğu için savaşan bu kongre üyesi sessizlik yemini etmedi. Ancak boğaz ağrısını ilaçla tedavi ettiği için yoğun kampanyanın bitiminden bu yana pek konuşmadı.
“Meclis anketine ilk kez katılıyorum. Günde birkaç mitingde konuşur ve çok koşardım. Her gün saatlerce konuşmak ses tellerinize zarar verir. Son birkaç gündür ilaç kullanıyorum ve ılık su içiyorum ve yeşil çay içmek boğazımı yatıştırmaya yardımcı oluyor” dedi Ravat. Bütün gün sokaklarda dolaşmanın da toz alerjisine neden olduğunu sözlerine ekledi.

Kurmak

Aam Aadmi Partisi adayı ve sosyal aktivist Swejal Vyas yürümekte güçlük çekiyor. “Seçmen bölgemin her köşesindeki seçmenlerle bağlantı kurmak için yürüdüm. Ama şişmiş bacaklarıma zarar verdi. Ayrıca kramplarım vardı ve ağrıyla başa çıkmak için ilaç almak zorunda kaldım” dedi Vyas. Waghodia’dan bir kongre biletine katılan eski milletvekili Satyajitsinh Gaekwad şunları açıkladı: “Boğaz ağrımı yatıştırmak için meyan kökü içiyorum, karanfil çiğniyorum ve buhar alıyorum. ”
BJP tarafından Nikol koltuğunda gözaltına alınan Jagdish Panchal, “Ciddi bir boğaz enfeksiyonu geçirdim. Ağrıyı hafifletmek için antibiyotik alıyorum ve ılık suyla gargara yapıyorum. Ellisbridge’den BJP adayı Amit Shah, çeşitli bölgelerde toz nedeniyle daha da kötüleşen bir boğaz enfeksiyonu geliştirdiğini söyledi.
Sadece ben değil, oğlum Sunny, kızım Zeel ve gelinim Ashni de benzer sorunlarla karşı karşıya” dedi.
Kongre’den Amreli Milletvekili Paresh Dhanani, “Bütün konuşmalar boğazımı ağrıttı. Ilık suda zerdeçal ve tuzla gargara yapmaya başvurdum. ”