Gujarat’ın Kheda’sında köpek adamı ısırır, köpek sever anneyi ısırır | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Gujarat’ın Kheda’sında köpek adamı ısırır, köpek sever anneyi ısırır | Ahmedabad Haberleri

AHMEDABAD: Bir sokak köpeği oğlunu ısırınca Sita Jhala onu tedavi ettirdi ve konuyu unuttu. Bir hafta sonra 45 yaşındaki, yakınlarda köpeği besleyen bir kadın gördü. Köylüden köpeği vahşi olduğu için beslemeyi bırakmasını istediğinde, köpek sever ona sadece kötü davranmakla kalmadı, parmağını da ısırarak kanını akıttı.
Nadiad taluka’daki Kamla köyünün bir sakini olan Jhala Kheda Vaso polisine başvurdu ve Bhavna Raval’ı Pazar günü kendisine saldırmakla suçladı.
Polise şunları söyledi: “Kocam bir yıl önce vefat etti ve 26 yaşındaki Yagnesh ve 22 yaşındaki oğullarım Prakash ile yaşıyorum. Nadia’da bir kereste deposunda çalışıyorum.”
“Pazar gecesi işteyken evimin yakınındayken Raval’ı bir sokak köpeğini beslerken gördüm. Yaklaşık bir hafta önce Prakash’ı ısıran aynı melezdi. Ona gittim ve köpeği sordum çünkü o benim köpeğimi ısırmıştı. Bu, beni taciz etmeye başlayan Raval için pek iyi gitmedi.”
Jhala, Raval ve orada bulunan kocası Kamlesh’in kendisine sopayla saldırdığını iddia etti. Polise, “Ellerini tutarak onları durdurmaya çalıştığımda Raval baş parmağımı o kadar sert ısırdı ki kanamaya başladım ve yere düştüm. Çift bayılana kadar beni sopayla dövmeye devam etti” dedi.
Birisi kavgadan Yagnesh’e bahsetti ve o, annesinin yardımına koştu. Ravalların onu öldürmekle tehdit ettikten sonra ayrıldığını iddia etti.
Jhala yakındaki bir hastaneye götürüldü ve burada kendisine çok sayıda yaralanma, kafatası kırığı ve beyin kanaması teşhisi kondu.
Vaso polisi, firarda olan Ravals’a karşı ciddi yaralama, saldırı, cezai taciz ve küfürlü sözler kullanmaktan şikayetçi oldu.