Gujarat’ta insan kaçakçısının sevgilisinin telefonu devre dışı kaldı | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Gujarat’ta insan kaçakçısının sevgilisinin telefonu devre dışı kaldı | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: Dört kişinin dışarı çıkmasından neredeyse on ay sonra Dinguça Gandhinagar köyü ıssız Kanada-ABD sınırını geçerken öldü, Gujarat polisi insan kaçakçılığı davasının baş zanlısı, takma adı Bharat Patel’i tutukladı. bobbykız arkadaşının Bhadaj’daki evinden.
Gözetim altındaki kız arkadaşının, çocuklarının okulundaki bir görevliye, hasta olduğu için “çocukları babalarının alacağını” söylemesi üzerine yakalandı.
Bobby, en kötü insan kaçakçılığı trajedilerinden birinde aranıyordu. Bunlar, bu yılın Ocak ayında ölen dört Dingucha sakiniydi. Jagdian Patel35, eşi Vaishali (33) ve çocukları Vihangi (12) ve Dharmik3. Acımasız arazide donarak öldüler.
“Onun kız arkadaşı Tarla Khodabhai Patel gözetim altındaydı ve polis onun aramalarını yakından takip etti. Bir Gujarat polis kaynağı, 11 Aralık’ta, bir personele kocasının çocukları topladığını bildirmek için Bopal okulunu aradı” dedi.
Polis memuru, Tarla ve Bobby’nin, kocası ve kayınvalidesi de dahil olmak üzere akrabalarını yasadışı bir şekilde ABD’ye gönderdiğinden beri birbirlerini yaklaşık sekiz yıldır tanıdıklarını söyledi. Memur, “Bobby ona aşık oldu ve ABD’ye gitmesine izin vermedi. Daha sonra onunla Bhadaj’da yaşamaya gitti” dedi.
Polis, Bobby’nin Vadaj’daki ofisinden 94 pasaportu kurtardı ve Bobby’nin bunları pasaport ofisine nasıl getirdiğini araştırıyor. Dingucha davasıyla ilgisi tespit edildikten sonra Ahmedabad, Gandhinagar, Mumbai ve Delhi’de birkaç yer değiştirdi.
Son iki aydır Prahladnagar’da bir aşçıyla birlikte yaşıyor. Ancak komşularla teması yoktu ve cep telefonu kullanmıyordu. Temmuz 2021’de, Bobby’nin adı bir kumarhaneyle ilgili bir davada yer almıştı. Gujarat Polis Devleti İzleme Hücresi, Manpasand Gymkhana adlı ine baskın düzenledi. Dariapur Bobby’nin üç ortaktan biri olduğu. Her iki durumda da suçlanmamasına rağmen kız arkadaşının telefonu gözetim altındaydı.