Helewka Třinec'te kanattan başladı ve kendini korudu. Ortamı övdü

AMate

Global Mod
Global Mod
Mesele harika, ama asıl önemli olan ilişkidir. İkinci yarışa Petr Vrna ve David Cienciala ile başlayan 28 yaşındaki Helewka, benim için her günün harika bir yarış olduğunu söyledi.

Eğer pivot olarak oynayacaksa onu sağ tarafa koyarlar.

Yardımcı antrenör Vladimr Orzsgh, onun biraz etrafına bakmasını istedik, bu yüzden kdlo'ya gitti dedi. Bu amaçla onunla oynamaya başlayalım. Oyuncular arasında bazı bağlantılar var o yüzden bunu değiştirmek istemedik. Adem'in bize faydası var ki bu da ilk etapta bizim için çok iyi. Herhangi bir pozisyonda aynı şekilde oynadığınızda, bu tür bir oyun sürtünmesi ister. Onu da forvette görmek istiyorduk ama Urit'in merkezde şansı olacak.

Helewka, kendisi için ilk maçın esas olarak bir dalış olduğunu belirtti. Burada yeni takım arkadaşlarım var, sisteme, her şeye çabuk alışmam lazım” dedi. Ancak etraftaki herkes çok dürüst ve açık. Bana yardım ettiler.

Orszgh, yeni takıma katılmanın kolay olmadığını doğruladı. Ama o üzerine düşeni yaptı, pozisyonunu çok iyi aldı. İlginç şeyleri vardı ama videoda ne yenir onu anlatacağız. Orszgh, yeni bir ortamda ilk maçını oynadığı için çok iyi bir performans sergilediğini söyledi.

Finlandiya milli takımı SaiPa Lappeenranta'nın son takımından Helewka piel. Bundan önce Innsbruck'ta çalışıyordu. 2015 yılında San Jose Sharks tarafından draft edildi ancak NHL'de oynamadı. AHL'de 251 maç oynadı ve bu maçlarda 147 sayı attı.

Tinci'de kimseyi tanımıyordum. Sadece menajer bana bunun çok iyi bir organizasyon olduğunu, birinci sınıf olduğunu söyledi. Adam Helewka, Karanlığın başka bir unvan kazanmasına yardımcı olmaya çalışacağım dedi.

Ayrıca 4.100 seyircinin izlediği final maçının atmosferine de övgüde bulundu. Duyduğuma göre buradaki hayranlar en iyiler. Öyleydi. Destek mükemmeldi.

Kanaan m Helewka bu isme alışık değildi. Takım arkadaşları tarafından Helenka lakaplı tonk, Ukraynalı olduğunu, baba tarafından bu mirasın kendisine miras kaldığını açıkladı. İngilizce bir isim mi? Neyse, gülümsedi.