Hradec doping karanlığında. Dava uzadı, her geçen gün kıyamet hissediliyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Sekiz ay önceydi. Umarım onların arkasındadır. Kmonek, buna inanılmaz miktarda zaman, cesaret ve daha fazlasını ayırdık dedi.

Büyük aslana tapıyor musun?
Evet. Muhtemelen her şeyin farkında olmasam bile. çok çalışmanın altına girmemiz gerekiyorsa ama güzel şeyler de olacak. Her şeyden önemlisi, belki de herkesin fişte oynamasına sevindim. Bu hem n hem de tm için bir destek olacak.

İlgili oyunlara nasıl devam ettiniz?
Dobe, biz onlara en başından beri yardım eli uzattık, Okov Bey'i bulduk, tüm tartışmalar toplanınca oradaydık. Kesinlikle onları yargılamak ona düşmezdi. Tam tersine ülkemizde bireysel olarak hazırlanabiliyorlardı.

Ama bu şekilde araç kullanmak kulüp tarafından cezalandırılıyor, cezanın nasıl olabileceğini hayal edebiliyor musunuz?
Yapamam. Ancak maçların sorumlusu hafif bir bulutsa kulübün bu konuda bir şey yapamayacağı açık. Kulüp hiçbir şey organize etmiyor, önemli değil. Muhtemelen bir ceza alacağımızı düşünüyorum, bunu disiplin kuruluna bırakmak zorundayız.

McCormack'ın cezasının özünde gümüş madalya olma ihtimali yatıyor. Kulüp onun için içebilir mi?
Şu anda mahkemenin kararı yalnızca bireye aittir. Ürünü kullanmanın yasa dışı olduğu kanıtlandı ama maalesef kimse ürünü bilerek mi, bilmeyerek mi kullandığını, bizim durumumuzda olduğu gibi preparatın kontamine olup olmadığını araştırmadı. Bizim durumumuzda ekstra ligin sıralamayı değiştirip değiştirmeyeceğine karar vereceğini düşünmüyorum.

Bu seçeneğin neden gerçekleşemeyeceğini düşünüyorsunuz?
Bu yüzden ekstra lig ronk kapatıldı. Bu sp kurgu.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun?
Bu yüzden bence hiç uğraşmayın. Ayrıca oyuncular, preparatın içermemesi gereken bir maddeyi içeren bir şeyi aldıklarında. Bu nedenle gümüş madalyalarla kapattığımız emeklerimizin sonucunu belki kimse elinden alamayacak.

Cezası nedir?
D'ye göre milyon pl'ye kadar para cezası var. Miktar düşerse elementimizle gideceğiz. Ama onun duyduğu gerçekleri herkesin duyduğunu biliyorum. Kızdık, bizimle dalga geçtiler ama cevabın bu olduğundan eminim. Kulüp kötü davranmadı ve oyuncular yasaklı maddelerin vücutlarına girmemesi için ellerinden geleni yaptı.

Gümrükleme süreci hızlandırılamaz mı? Bu her zaman çeyrek yılını alırdı.
İlk seferin kesinlikle en kötüsü olduğuna katılıyorum. Dava uzadı, bazen avcı her geçen gün daha da uzun süren felaketi hissetti. Emekli maaşlarını uzatmadıkları için oyuncular sabırsızdı, herkes ne zaman biteceğini soruyordu. Umarım pbh'nin sonu asla böyle olmaz.

Davanın başından bu yana oyunun maaş almasına izin verilmiyor. Gerçekten emekli maaşlarını alamadılar mı?
Hayır, disiplin kurulunun faaliyeti durdurması durumunda kendilerine herhangi bir ücret ödenmez.