Hudek Kladno'da mı? Siyasete girmek istemiyorum, herkes dünyayı görebilir, ben Smolek'im

AMate

Global Mod
Global Mod
Muhtemelen Smolek'in ilk başta yürüyüşüne tamamen yenik düşmesi nedeniyle. Astan önce Slovak kalecinin ilk olarak Hradec'e gitmesi gerekiyordu, ancak Rusya'nın Ukrayna'ya karşı Mountfield liderliğindeki saldırganlığına karşı duruşu onu caydırdı.

Önce onun için mi?
Çok fazla isim yoktu. Uzun zamandır bizi rahatsız eden Brzgal'den bahsediyoruz ve onun geri dönüşüyle birlikte bu hiç de kolay olmayacak. Bir şeyler düşünmemiz gerekiyordu, çeşitli isimler vardı, bunun içinden Hudy çıktı ve ilk önce ona yardım edeceğini biliyorum. Sadece Bow'a değil, iki eşit oyuncuya ihtiyacımız var. Her zaman ilk üçümüzün kim olduğunu bile bilmiyorum, bu yüzden mümkün olduğunca çabuk bir şeyler yapmak gerekiyordu.

Hradec ona bu şekilde davrandı ancak tavrı ve olumsuz tavrı nedeniyle taraftarlar sözleşmesini feshetti.
Ben bize, Kladno'ya ve hayatlarımızı kazanmaya bakıyorum. Ben siyasete hiç girmiyorum. Görünen dünya her yerde ve içimizdedir. Sadece benimle aynı siyasi görüşe sahip olanlarla oynamak zorunda kalsaydım, oynadığım partiler tamamen farklı görünürdü. Benim için gelip ona yardım etmek istemesi önemli. A j vm, e nm pome.

Hradec'te başlama ihtimali var mıydı?
Ben almıyorum. Ve hazır olacak, yani buna hazır olacak ve gerçekten biliyorum ki bizi bir adım daha ileri taşıyacak. Bu kadar çok gol alamıyoruz çünkü onları pek önemsmiyoruz.

Jlius Hudek'in Kladno formasıyla attığı gol

Hradec'te acele etme şansın daha fazlaydı ama kaybettin. Ne kaçırdım?
Bir veya iki gol farkla kaybettiğimiz birkaç kez olduğunu tekrarlamam gerekiyor. Söylenmemiş bir anc'ı ve bara ve mektubumuza karşı tamamen hoşlanmamayı tercih edin. Kalenin önünde duruyoruz ve iki golün üzerimize atılmasını izliyoruz. Bir blok stelde sıcak bir tabak görüyorum ve içine bir şeyler koyuyorum…

Son yedi maçta on beş yenilgi aldık, ne anlamı var?
Bakmıyorum, daha önce ne olduğu ve nelerin kaybolacağıyla ilgileniyorum.

Golsüz oyun sizi rahatsız etmedi bile, kalenin arkasındaydınız ve şutlar kaleye gitmiyordu, o dönemde Hradec mi oynadı?
Bu onlarla ilgili değildi, bizimle ilgiliydi. Sadece savunmamızda değil, tonumuzda da agresif değiliz. Hata inadı ve savaşma arzusu her iki tarafı da vurur.

Kladno kaptanı Radek Smolek

Altı ve yedi maçta hatalı oynadığım gerçeği bunda nasıl bir rol oynadı?
Kurtarma çalışmalarımız tüm sezon böyle görünüyor. Birisinin nerede ve ne zaman ayrıldığını bilmiyoruz, bu bizim için bir kayıp. Pitom, biraz sakinleşmek için puan toplamamız lazım.