İfade yok. Lider Kaše diyor ki: Comet en oynanabilir olanıdır, bizden korkmalı

AMate

Global Mod
Global Mod
Esk dilinde konuşurken dikkatli olun.
Birisi bir şeyin olmasını engelleyecek kadar iyidir. Öte yandan sağlıklı bir özgüvenle dünyaya adım atmak bir sır değil.

Peki Brno nasıl bir çorbadır?
Plzeň'de olma onuruna sahip değilim, o zaman bu saçmalığa karşı hiçbir şeyim yok. (gülüyor) Ama bence seçebileceklerimiz arasında en oynanabilir olanı Brno. (gülüyor) Üzerinde bir karanlık var, iyi şanslar getirecek, her iki karanlık da çok dengeli. ekm bir fahişenin gözüne hoş gelen bir dizi.

Plzeň'i en oynanabilir ülke ilan ettiğinizi kim söyledi size?
Biz bunu ciddiye almadık, adamlar şaka yaptığını, bunun gazetede yayımlanmaması gerektiğini düşündüler. J onu benim onurlandırdığım gibi kabul etti. Ve bisikletin benim gibi olmasına sevindim. (gülüyor) Asıl olan omzumu biraz dürttü.

Comet'i yenmedin mi?
Biliyorum, duymak istiyorsun! (gülüyor) Bunu birbirimize buz üzerinde vermeliyiz, gururla kabul ettiğim köpek röportajlarını değil. Ama neden olmasın? Demek istediğim, her zaman play-off'ları görmek zorundasın. Ön eleme turuna çıkmanız gerekiyorsa, 13. sıradaysanız ve güvenliğiniz varsa sezona girmeyin. Sezona en yüksek hedefle girmelisiniz ve biz Litvnov'da bunu böyle ayarladık.

Hokey takımı Litvnov'dan Trnink, Kometa Brno ile lig dışı çeyrek finalinin başlamasından önce. Soldan sağa, Ondej Kae, Karel Mlejnek, David Kae.

tvrtfinle'de ne kadar azgınsın?
Saygıdeğer! Play-off kesinlikle başka bir şey, basit bir durum değil ama ben buna aptalca dediğimde, her kurtarışta, ne zaman düşünsem kızıyordu. Bu pastanın kreması, özellikle de uzun süredir burada olmadığı için. Başlıktan bu yana burada pek bir şey yapılmadığını biliyorum, belki de hiçbir şey yapılmadı. Ama ben sadece ne kadar şarkılarla dolu olduğunu duydum, bilmiyorum. Bende bu şeyler yok.

BT ne kadar şanslı?
Kimse bunu hafife almıyor, durum tam tersi. Ancak çeyrek finalimizin şanslı kalamayan bir maç olabileceğini düşünüyorum. Brno'da kurtarışlarda denge 2:2 ama bu ikisini son dakikalarda kaybettik. Bence biz Brno'lulardan değil, Brno'dan korkmalıyız.

Temel olarak, lig dışı maçların en verimlisiydiniz, ön turda gol atamadınız. televizyona karşı mı?
Sezon başından beri kimin oynadığının önemli olmadığını tekrarlıyorum. Play-off'larda ise ikiye katlanır. Sebebi ise kurtarışlarda 3-0 kazandık, oldukça uzun bir süre dinlendik ve kimin sayı veya skor attığı önemli değil. Elbette sıfırda olduğumu hissediyorum çünkü bunun hakkında bir şeyler yazıldı. Ancak ovalamayın veya ovalamayın.

etkileşim durumu nedir?
Urite. Kurtarışlarda 3:0 kazanmak ve puan alamamak, beş puan alıp 0:3 kaybetmekten çok daha iyidir. Ben böyle görüyorum, Litvnov'a da aynı sebepten gitti. Ve bunun egomu zorlamak için burada olmamdan kaynaklandığını düşünmüyorum. Noktaları birbirinden uzaklaştırın, onlar da birbirlerinden uzaktır.

Litvnovsk tonk Ondej Kae, hayranlarla olan ilişkiyi kutladı.

Bütün takımlar seninle üretken, bu büyük bir artı mı?
Konunun sadece akışımızla ilgili olmadığı belirlenmeli. Play-off'larda belirleyici faktör üst sıralar değil, bu dört sıradaki oyuncular, Pilsen'le seride de onaylandı.

Plze senden ve kardeşinden ayrılmaya çalıştı ama David biraz kaçtı.
Başlangıçta ne kadar hızlıydı? (gülüyor) Özellikle ilk maçta bana ve Broch'a karşı ne oynamak isteyecekleri belliydi. İzin verdiler, izin verdiler. İkinci turdan itibaren ortam oldukça sakindi, kararı biraz daha yukarıya koydular. Brcha da böyledir, ama hepsi bu. Bir balta alıyor, bir şeyler veriyor, sonra da onu kendinde bitiriyor. Bunu uzun zamandır yaptığımızı düşünüyorum.

Comet'ten de benzer bir şey bekleyebilir miyiz?
Ne zaman sahip olsam, mutlaka bir taktik orada olacaktır.Biz de öyle. İstemiyorum ve bunun kötü olduğunu biliyorum ama Brno hokey, Plzeň değil, bu yüzden o kadar da dolu olmayacağını düşünüyorum.

Ancak muhtemelen küçük bir provokasyon bekleyebilirsiniz.
Ben buna karşı değilim. Fair play sınırları içerisinde olması gerektiğini düşünüyorum. Birinin buza atlamasından ve kurtarıldıktan sonra arkadaşlarının alıntılarında yer almak istemesinden hoşlanmıyorum. Bir vuruşta duygularınızda bir şeyler okuyabilirsiniz, ancak bunun bir şekilde olması gerekir.

Savunma oyuncusu Janis Jaks, Pilsen'in Schleisse takımına saldırdığı için iki yıl uzaklaştırma cezası aldığından dolayı kayıp olacak. Cezasını nasıl algılıyorsunuz?
Değerli bir şarkıdır, üstelik çok daha ötesine uzanır. Sanırım ilk turda bile Lev cezalıydı, bu farklı. O gün bizi özleyecek. Umarım elimizden geldiğince bu sorunu çözeriz. Bu kurtarmalar için değildi, benim için.

Comet ne kadar havalı?
Başından beri iyi bir sezon geçirdiler ama yine pek bir şey yapamadılar. Bakalım ilerleme kaydedebilecek miyiz, iyi bir savunma savunması oynayabilecek miyiz? Bizim için bu, karanlığın eserinden, karanlığın ruhunun eseridir. Herhangi bir glu'ya ve herkese sevinmek. Bu bizim zayıflığımızdır. Bakalım ne kadar sabırlı olabileceğiz. Pazar günü Sri zane, o zaman meşgul olacağız.

Herhangi bir ritüeli takip ediyor musun?
Öyle bir günümüz yok. Play-off'ların ne zaman değişmeye başlayacağını bile bilmiyorum. Profesyonel bir oyunun her maça yüzde 110 hazır olması gerekiyor. Bu aynı zamanda tm için de geçerlidir. Zaten aramızda bir şeyler olsa bile muhtemelen sana söylemezdim bile. (gülümsemek)