Irkçılıktan kaptanlığa. Yasağı sallayan gence büyüdüğümü göstermek istiyorum

AMate

Global Mod
Global Mod
İkonik tek oyun merkezi, Mart 2021’de Seattle Thunderbirds’e takas edildi. Her ikisi de kabinde takım arkadaşları Mekai Sanders’a ırkçı sözlerle hakaret etti. Yasakla onun önünde böyle el sallamaları gerekirdi.

Uchacz olayı uzaklaştırma cezası olmadan sona erdi; bunun yerine mahkeme onun düzeltilmesine güvendi ve onu ırkçılık karşıtlığı, eşitlik, katılım ve çeşitlilik alanlarında çeşitli kurslardan geçmesi gereken uzun bir programa gönderdi.

Calgary yerlisi kabul ettiği ve puan tablosuna göre önemli ilerleme kaydettiği için hokeye geçebilirdi.

Seattle onu Red Deer’e takas etti. Orada Asiler, sert eleştirileri hafifletmek için kulübe gelişiyle ilgili küçük bir açıklama yaptı. Bunu Uchacz’ın alıntısıyla desteklediler.

Red Deer hokey oyuncusu Kai Uchacz (19), WHL gençler turnuvasında diskte

Eylemlerimin tüm sorumluluğunu üstleniyorum ve bu kararlardan derin pişmanlık duyuyorum. ve hokey dışında, bunu bir insan olarak gelişmek ve bu karanlık ve onun etkileri hakkındaki bilgiyi yaymak için kullandım. Şu anda WHL’den sorumluyum.

Yeteneği Kanaan’da açıkça görülüyor, geçen yılın WHL’sinde elli golle gol tablosunda ikinci sırada yer aldı. Connor Bedard adında birinin hemen arkasında. Hemen söz olsa bile yirmi bir gol farktır.

Pesto Uchacz tartışmasız arkasındaki ekibin en dikkat çekici karakterlerinden biri. Ancak pek çok hokey uzmanı, yetkililerin önce kendisine kaptanlık vermesi gerektiğini düşünmüyor. Bunun yerine ona geçmişini hatırlatın ve ona ırkçı deyin.

📢
2023-24 sezonu için liderlik grubumuzla tanışın!
📢

‘C’ Kai Uchacz
‘A’ Mats Lindgren
‘A’ Kalan Lind
‘A’ Avcı Mayo
‘A’ Jhett Larson

#RDREBELS VE #WHL https://t.co/vnpErPzmQj

29. 2023, 20:02, pspvek arşivlendi: 5. Ocak 2023, 14:51

Elbette oynuyorum, sosyal medyadaki seslerin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Reddeer portalı rdnewsnow.com’a verdiği röportaja göre, kendi üzerine düşünmeyi, soğukkanlılığı ve hataları ortadan kaldırma çabasını bile gerektiriyor.

Takım arkadaşlarım, ailem ve arkadaşım ve benim umurumda değil. Daha iyi bir avcı olmak için elimden geleni yaptığımı biliyorum. Çok kullandım. Esas olarak, sözlerinizin ve başkalarının başkaları üzerinde ne kadar etkili olabileceğini fark ettim… O zamanlar ölümüm henüz doğrulanmıştı ama bunun takım arkadaşlarımı nasıl etkilediğini fark etmemiştim. Uchacz, şakanın ırkçı olduğunu kabul etti.

Eğer Mekai bana karşı dursaydı ondan özür dilerdim sert köpek. Seattle’ın hakim olduğu play-off’lardan önce bile bunu yapmaya çalıştı. O dönemde Sanders’a özür dilemenin yanı sıra kendi hamlesiyle ilgili de bir mektup yazmış ve ona büyük sıkıntı yaşatmıştı.

WHL gençler turnuvasında Seattle hokey oyuncusu Mekai Sanders

Uchacz’ın saygı duyduğu gibi, Bval’in takım arkadaşı ondan haber alamadı.

Bir gün onunla şahsen tanışmayı umuyorum. Eğer benden yana olsaydı, elini sıkar ve onun ve ailesinin başına gelenler için ne kadar çok üzgün olduğumu ona gösterirdim. Büyüdüğümü, kendimi tanıdığımı ve bu dünya hakkında çok şey öğrendiğimi göstermek istiyorum. Bunun üzerine tm.

Soru şu ki, o zamanlar öyle mi görünüyorlardı çünkü Sanders’ın menajeri Scott Norton bunun tek boynuzlu bir olay olmadığını ve saldırıdaki tek kurbanın müvekkilinin olmadığını iddia ediyor.

Ne yazık ki bu, bir kulübün/ligin dünya sorunlarına kulak vermemesinin bir başka örneği! Irkçılığın dünyada yeri yoktur! https://t.co/mH5LJVmqXa

29. 2023, 21:52, pspvek arşivlendi: 5 Ocak 2023, 14:37.

Daha sonra Uchacze’nin kaptan olarak atanması hakkında şunları yazdı: Ne yazık ki, bu, kulübün ve ligin bu dünyanın sorunlarına karşı sağır olduğu bir durum! Irkçılığın bunda yeri yok!

Red Deer Advocate sunucusuna göre Norton, etkilenen oyunun bu hoş olmayan olayı geride bırakmak istediğini de kabul etti.

Bu arada Uchacz şehri dolaşır, burada ikan’la ilgilenir ve çocuklara kendisinin yaptığı gibi davranmamalarını tavsiye eder. Buzda kaptan rolünde ilk yarıda iki gol ve bir asistle aynı sayıda puanı topladı.