Kaçınılmaz olarak, Pardubice genç şampiyonu Krl, ligdeki ilk maçına çıktıktan sonra hayatını kaybetti

AMate

Global Mod
Global Mod
Sanırım epeyce oynadım; Bazı hatalar vardı ama bunu başardım. Uzatmalarda Dynamo 2:3’ün yakın kısmına bakılırsa ben kadronun Benjamnek’iyim. Deneyimli matador Peter Erek sadece şunu doğruladı: İlk defa ondan mükemmeldi. Büyük tekerlek, sanırım bunu öğrendi ve hatırlayacak. Král, genç takım Dinamo’daki sağlam performansının ödülü olarak elit Avrupa kulüp müsabakasında beklenmedik başlangıcını yaptı ve bugün saat 18:00’den itibaren Enteria Arena’da Olomouc’a karşı yeniden başlayacak.

Sana epey puan verdim, o yüzden muhtemelen buna değdi Pemtal. Genç takımdaki takım arkadaşlarımla burada hoş olmayan bir şeyin olması gerektiğinden bahsediyorduk. Maçtan önce biraz tedirginlik ve saygı vardı ama sonrasında elimden geldiğince iyi oynamaya çalıştım, enerji doluydum.

Krl, Dynamo ile biri klasik, diğeri pedzpasov olmak üzere iki antrenman seansını tamamladı.

Bana mektubu nerede bulacağımı ve içinde nerede bulunacağını söylüyorlar. Bizim akışımızdaki adamlar da bana tavsiyelerde bulundu, diye yazdı.

Eneva ile olan kavgada elbette ilk başta biraz etrafına bakmak ve gençliğinden alışık olmadığı, tamamen farklı bir hızda bağırmak zorunda kaldı. Geçen yılın meyve suyuna gelince, NHL’yi deneyen veya en azından taslağı geçen ve ondan çok uzak olmayan Finlandiya dünya şampiyonları ve hokey oyuncuları sayesinde Servette takımındaki uluslararası kadrosuyla daha da güçlü hale geldi.

Krl vak çok geçmeden utanarak ceketini çıkardı. İkinci maçında, ikiye bir durumdayken Kousal’ın sol kanattan attığı pası değerlendirerek konuk takımı 1:0 öne geçirmeyi bile başardı, ancak Eneva Descloux’nun golü bu girişimini engelledi. beton bloklar.

Bunu uzun zaman önce Kousy’den almıştım ama ona aşık oldum, dedi. V’yi vurmalıydım, o zaman gl olurdu.

Haapala’nın golü açtığı 30. dakikaya kadar burada ilk gol bekleniyordu. 43. ve 46. dakikalar arasında Pardubice ikilisi ve Kousal çantası işleri tersine çevirdi ve Krl +/- istatistiklerine olumlu bir puan kaydetti. Genç adam, Kousy’nin glu’sunda buzun üzerinde olmak güzeldi ama esas olarak karanlığa yardım etmeye çalıştığını söyledi.

Pot piel bir dönüş yaptı. Lennstrm eşitledi ve Winnik suda karar verdi. Yine de, geçen günkü sıralama göz önüne alındığında, bir puanlık bir kayıp Dinamo’ya Şampiyonlar Ligi play-off’larında yer verebilir. Cuma günü ekstra ligde yeniden kendimizi tanıtacağız: 18:00’den itibaren arenada BK Mlad Boleslav’ı konuk edeceğiz.