Kanıyorsun, buzdan çık! Hakemler Hlava'yı oyundan attı ve yerine Koblas golü attı.

AMate

Global Mod
Global Mod
Nik'i birkaç teyzeden aldım ama nasıl, kabinde kalacak, diye gülümsedi Koblasa.

Maçın ikinci yarısında kimyagerlerin tek kişilik kötü oyunu, Jakse'nin penaltıdan dönüşüyle çift haneli avantaja dönüştü. Ve Hlava ilk önce özel bir düzende hazırlandı. Beş dakika önce çitin önünde bir itme darbesi aldı ve gitmek zorunda kaldı. Karlovy Vary yerlisi Koblasa, köpeğin dikişlerinden kanamaya başladığını söyledi.

Bu yüzden karar onu ilk önce kan pıhtıları nedeniyle buzdan attı. Onun yerine gittim ve her şey yolunda gitti.

Zaman? Mümkün olduğunca hızlı! Kaptan Ondej Kae uzak direğe cam bir top gönderdi ve Olomouc'un golü Konrd geçemeden, Koblas kendi köşesine yapılan bir vuruşla uzaklaştırıldı. Kaika ve ben hızla ne yemek istediğimizi tartıştık. Diskin direğe yakın olduğunu gördüm, hazır olmaya çalıştım ve vurmaya çalıştım.

Başarılı. Peki ya kanlı yaralı bir Nika? Benim için harika! Koblasa kıkırdadı. Şaka yapıyorum elbette.

Litvnov, sezonda ilk kez Olomouc'u yenerek iyi bir ruh halindeydi. Koblas ise sezonda ilk kez bir maçta iki gol attı. 2:0'daki ilki dahil edildi. Bunun için çok üzgünüm. Son maçta onlara 1:2 yenildik, dolayısıyla burada kazandık. Pesilov oyunları da bize yardımcı oldu. Onlar şiddetli, kötü, iyi patenciler, kavgayı kızıştırıyorlar. Bugün de yaz sezonunda 18 gol atarak kişisel rekora imza atan Koblasa sayesinde onları ısıtmayı başardılar ve güçlü şutlarla bizi sahaya çıkardılar.

Petr Koblasa, Branislav Konrd'un siyah pekonuyla

Kurtarmada bir kıvılcım vardı. Olomouc tonk Jakub Orsava bitirmedi. David Kae'yi kale direğine itti ve bunun karşılığında beş dakika boyunca maçın sonuna kadar penaltı cezası aldı. İlk olarak bu koşuyu ikinci teyzenin son dakikalarında Koblas'ın dera Vervy'si geride bıraktı.

Ve herkes videodaki adımı görebilir. Oralara gitti, benim hissim bu. Barda yaşanan normal bir kavgada Orsav'ın omuzlarını korudu.

Kaovch kardeşlerin en küçüğü bile stetnut'u bitiremedi. Teyzesinin evine katılmadı. Litvanyalı teknik direktör Karel Mlejnek, sağlık durumunun iyi olduğunu ve merkezde tedavi göreceğini söyledi.

Ceza sahasında oyuncular saatteki rakamlar gibi sıralandılar. Orsav'ın penaltıları da dahil 59 dakika penaltı dağıttılar. Orsava, dedikleri gibi bu kadar heyecanlanmamamız gerektiğini söyledi. Litvnov ivj'ydi. Ve kahrolası vtzstv'yi yakaladım.