Kaybetmekten ne kadar nefret ettiğimi unuttum. Galibiyet serisinin sona ermesinin ardından McDavid öfkeliydi

AMate

Global Mod
Global Mod
Bu sefer kaybettiğimiz için üzgünüz. Kanada takımının kaptanı Connor McDavid, son seferin üzerinden biraz zaman geçtiğini, avcının onlardan ne kadar nefret ettiğini unutacağını söyledi.

Sözleri, onu sahnede sarhoş bir katille ve öfkeyle bir şişeyi kırarken yakalayan televizyon kameraları tarafından da doğrulandı.

7 Kasım 2024, 07:41 pspvek arşivlendi: 7 Kasım 2024, 13:01

Oilers bir buçuk aydan fazla bir süredir yenilmedi ve 19 Aralık'ta New York Adalılarına yenildiler. O zamandan beri birbiri ardına darbe aldılar. Ve şimdi Vegas onları durdurdu.

Oyunların birçok unsurunu beğendim, tüm seriye benziyordu. Mağlubiyetin ardından McDavid, kazanmanın bir yolunu bulamadık dedi. Antrenör Knoblauch da aynı fikirde: Son iki haftada oynadığımız maçlar arasında en iyilerinden biriydi.

Maçın başında Edmonton vardı, McDavid sayesinde beşinci dakikada öne geçtiler ama sonrasında sadece Vegas yaklaştı. Tonky Oilers, 30 adım kaydeden Adin Hill'in kalesini ayaklar altına alarak kendisini maçın ilk yıldızı ilan etti. Serilerine pek odaklanmadım. Hill, esas olarak oyunumuzu oynamak istediğimizi anlattı.

Sezona girdikten sonra çok az kişi Kanada takımı için böyle bir seriyi tahmin edebilirdi. Oilers, sulu boya maçlarında art arda on kez kaybetti. Antrenör Jay Woodcroft onu elinden aldı, önce Knoblauch onun yerini aldı.

İddialı takımı idare etmeyi başardı, liderliğinde Kasım ayının başından bu yana 26 galibiyet ve sadece yedi mağlubiyet kaydetti. Bu çabası sayesinde Batı Konferansı'nda altıncı sıraya yükseldi. Vancouver'da yaşıyorum.

Antrenörü Rick Tocchet, Penguins'in seride on yedi maç kazandığı 1992/1993 sezonunda Pittsburgh'da oynadı. Ra, New Jersey Devils'e karşı 6:6'lık beraberlikle maçı tamamladı.

Connor McDavid, Vegas savunmasını yarıp geçiyor.

Erkeklerin insanların kendi rekorlarını kırmalarını istediklerini söylemelerinden nefret ediyorum. Rekor kırmalarını istemiyorum. Ancak Tocchet, Oilers'a bhem Utkn'a “Bu takım çok tehlikeli” dedi. hvzd NHL Vegas'taki Edmonton maçından sonra tatmin olacağım, rekor dayandı.

McDavid ve arkadaşları olarak. sinirleniyorlardı, basınç düşüyordu. Knoblauch, her gecenin en iyisi olduğunu söyledi. Çorba bana uygunsuz bir kurtarış yapacak ve uzun süre oynasanız bile buna değmez. Sanırım öyle oldu.

Savunma oyuncusu Mattias Ekholm, sadece kendi adıma konuşabilirim ama biraz özel biriyim, bunu söylememize gerek yok, diye kabul etti. Elbette her zaman kazanmak istersiniz. Ancak bu rekora yaklaştıkça, daha da çözülmeye başladı. O, onların arkasında olduğunu ve memin yeni bir eli olduğunu ekledi.

Altın Şövalyeler, on veya daha fazla galibiyet serisine son veren dördüncü şampiyon oldu. Eminim tarihe geçecekleri için çok kızgınlardır. William Karlsson, 2016/2017 sezonundan hatırladığı kadarıyla bu duyguyu biliyorum, bunu Columbus'la yaşadım.

Edmonton, reklamda sekiz galibiyetle ona eşit oldu; Kanada takımları arasında rekorun sahibi. Şey 30 yaşında değil, maksimum Pittsburgh ama yine de direniyor. Hatta Rick Tocchet'nin bile hoşuna gitti.