KHL’de tuhaf uygulamalar nedeniyle oyuncular Rus gazını soludu. sadece Kenan’ı hatırla

AMate

Global Mod
Global Mod
Raui’deki gibisin. Andy Strickland ve eski hokey oyuncusu Cam Janssen’in sunduğu The Cam & Strick podcast’indeki otuz yaşındaki tonk, bunun harika bir okuma olduğunu söyledi.

Boychuk, yaklaşık 5 dakika süren garip prosedürü diğer takım arkadaşlarıyla birlikte Erepovka’da tamamladığını söyledi.

Yaşlı ve şüpheli görünüşlü bir doktorun bir odada bizi beklediği stadyumun mezarlarına gittik. Lambalardan biri yandı, diğerleri söndürüldü. Hepimiz sıraya girdik, durumun atmosferini özetledi.

Ada seni görünce masaya uzanırsın. Pek çok erkek doğru ruh haline girmek için müzik dinliyordu. Sonra nefesimizi tutuyoruz, maskeyi takıyoruz ve gazı bırakıyoruz, o da kafamıza gidiyor.

İki kez gençler dünya şampiyonu, o zamanlar nasıl bir nefes aldığını hâlâ bilmediğini itiraf etti. Ancak Rus gazının belirtildiği ksenon olduğu varsayılabilir.

2014 yılında Soi’de düzenlenen Kış Olimpiyat Oyunlarının ardından spor dünyasında ksenonla ilgili tartışmalar başladı. En çok madalya kazanan ev, kullanımında herhangi bir yanlış görmedi.

Diğerlerinin farklı bir görüşü vardı. Ne yazık ki, xenon performansı artırmaya yardımcı olmuyor. Sporcuların kullanmaması gereken eritropoietin (EPO) üretimini destekler.

WADA (Dünya Anti-Doping Ajansı) duruma tepki gösterdi ve aynı yıl Rus gazını yasaklı maddeler listesine ekledi.

Benim sayemde daha hızlı yenileneceğini düşünüyorum. Onu içmek yasa dışıdır, başka yerlerde sorun yaşarsın. Boychuk, bunun sizin çevrenizde açığa çıkıp çıkamayacağını bilmiyorum ama her gün bu konuda gerçekten iyi hissediyorsunuz, dedi.

Kanadalı tonk Zach Boychuk.

Erepov’un yanı sıra Novosibirsk ve Slovan Bratislava’da KHL’de oynadı. Daha önce Carolina, Pittsburgh ve Nashville’de de çalışmış olan oyuncu, şu anda Eisbren Berlin formasıyla dördüncü sezonuna hazırlanıyor.

Adamların onu önce Kuzey Amerika’ya kaçırmaya mı çalıştıklarını merak ettim. Harika olurdu ama bence çok pahalı bir anlaşma, 2008 NHL draftında 3 maç kaybetti.

Ksenonun Rusya’da kullanılıp kullanılmayacağı bilinmiyor. Ancak Boychuk’un ilk çıkışı, KHL kısaltmasında bazı şeylerin diğer yarışmalardan farklı çalıştığını bir kez daha gösterdi.