Kladensk kuyruklu yıldızı Tichek, Plekanka’nın yok edilmesi ve patlama noktaları hakkında: haklı olarak

AMate

Global Mod
Global Mod
Tichek sessizce konuştu; Hlinkov Stadyumu’nda uzatma dakikalarında 4:5’lik skorla ezildi. Özellikle de Şövalyeleri favori takımın iki puan farkla iki katı önünde olduğu için.

Şu anda, laufta bulunan böylesine güçlü bir karanlığa karşı verilen mücadele, ne pahasına olursa olsun mağlup edilmelidir. Gençler dünya şampiyon yardımcısı, “Maalesef 5 puan yarışında başarılı olamadı, bundan dolayı hayal kırıklığına uğradık” dedi.

Üretkenlik Kazınmış

1. Sessizlik 12 (3+9)
2. Tramax 6 (5+1)
3.Dotchin 5 (0+5)
4. 5’e (0+5) dokunun
5. Torba 4 (3+1)
6. Yürüyüş 4 (3+1)
7. Plekanec 4 (1+3)

Pesil’in double-double maçlarındaki asistleri Kladno’nun skoru 2:1’e getirmesine yardımcı oldu. Bunları kullandığımız için mutluyuz. Pakı hızla hokey sopasından uzaklaştırdık ve oraya düştü.

Prochzkov’un skoru 4:2’ye getiren golü sonrasında bu sayıyı attığında, Litvnova’nın takımını evinden uzaklaştıracağına inanıyordu. Birdenbire üzerime yıkıldı

Aferin, olmadı. Uzun zamandır böyle oynadığımızı görmemiştim, devam edin, Tichek olumlu sonuçlar buldu. Sadece odaklanmamız gerekiyor. Biraz kaçırdı, beş dakika, buna gücümüz yetmiyor, yine kritik bir durumdaydı.

O sessiz

Ryts, onaylarda art arda gol atmasına rağmen, sıralamada sondan sadece ikinci sırada yer alıyor. Benim de bir elim var ama bu durumda Litvnov’da bir ilişki bize çok yardımcı olur. Üzgünüm, Sokolov’un yerlisi bunu tekrarladı.

İlk olarak sakatlanan kaptan Tom Plekanec, en az bir ay sahalardan uzak kalacak olan Kladka’dan ayrıldı ve yerine spinner Radek Smolek geçti.

Pleky’siz Hrt tk’dir. Böyle bir oyun çıktığında biraz çılgınca oluyor. Biz bunun için savaştık; karanlık, kavgacı bir davranış sergiledik, Tichek’i onurlandırdık. Ve başka bir süper makinemiz daha var, Smoly’ye binmek zorunda kaldı. Dulluğu kaybetmekten korkmuyorduk. Jarda Jgr yine burada. Ne zaman olacağını bilmiyoruz, her yıl bir gizem oluyor.

Yıldız rüzgarı Plekanec bile tavsiyelerle yardımcı oldu. Mtink’i zayıflattığımızda o da yanlarındaydı. Kladno antrenörü Otakar Vejvoda Mlad, kendi aşamasında teknik-taktik durumlarda mükemmel olan ve kriz anlarındaki boğalar veya pozisyonlarla ilgili olan bir oyunu kaybettik, dedi. Ancak çocuklar birçok açıdan iyi oynadılar.

Litvnov – Kladno, hokey ekstraligası. Önde Ji Tichek, arkada Ondej Kae.

Tichko dvojnsob’a ne dersiniz? Bu goller için on iki Kanada puanı ve dokuz asistle Ryt’ın üretkenliği hakim. Yapabildiğime sevindim ama dibe vurmak istiyorum. Zaman bitiyor. Kimse dipte oynamak istemez, biz play-off’lara gitmek, sıkı oynamak istiyoruz, onun rol modeli 2005 dünya şampiyonu Marek Idlick’tir.

Tichek hücuma güçlü bir destek veriyor ve ekstra ligin toplam skor sıralamasında sekizinci sırada yer alıyor. O zamana kadar mantıklı bir şekilde seyahat edeceğim, diye güvence verdi. Bu durumları dökmeyi hayal ediyorum. Hiçbir şekilde beni yavaşlatmıyor. Bu yüzden sezona hızlı bir başlangıç yaptım ve kariyerimin en iyi sonuçlarıyla övünebilirim.