Kladno karşısında galibiyet ve olumlu beklentiler: Třinci yavaş yavaş atıklarını boşaltıyor

AMate

Global Mod
Global Mod
İlk başta iyiydi ama yavaş yavaş kelimelerim tükendi. Libor Hudek, bununla savaştım, hak ettiğimizi kazandık dedi. Kondisyon kısmından sonra bile bu işe girmem, mümkün olduğu kadar çok şey toplamam ve play-off'lara mümkün olduğunca iyi hazırlanmam gerekiyor.

Yaralandığını mı hissediyorsun? Hayır, o bacak zayıf olsa bile saygı duyuyorum ama forma girmek için her şeyi yapıyorum.

Asist onu terletti. Böyle bir aradan sonra her puan güzel. Artık bir adım atıp Brno'da Kč'e (Kacetl) yardım etmemizin zamanı geldi. Tinec antrenörü Zdenk Motk, Hudek'i hareketiyle birçok iyi skor durumu yarattığı için övdü. Motk, standart iyi bir performans sergilediğini söyledi.

Takımda yakın zamanda sakatlanan Marko Dao ve Adam Helewka yoktu. Ayrıca David Cienciala da maçı bitiremedi. Zdenk Motk, sakatlığının açığa çıkmaması gerektiğine dikkat çekti.

Ona göre Dao, milli takımın Olomouc karşısında aldığı moladan sonra başlayabilir. Sen alay ediyorsun ve onun dahil olma hevesini görebiliyorsun. Sakatlanma öncesi ve geçen sezon gösterdiği performansın üzerine daha da üstüne çıkacağını umuyorum.

Kladent, hasta Jaromr Jgr olmadan oynadı ve birçok diziliş kaybetti, bu yüzden defans oyuncusu Jakub Babka akışta oynadı. On iki tonumuz bile yoktu, dolayısıyla mantıksal olarak oraya gitmem gerekiyordu. Tonk'un yerlisi olan Babka, üç hattımızın dolu olmasının da bir faydası olmadığını söyledi.

Çelik çorbayı bir nevi teyze gibi devirdiler, t stelinden iki bardak dağıttılar, rakipte ise on iki bardak vardı. Jakub Babka, genel tutumumuzun bu olduğunu doğruladı.

soldan Ji

Böyle bir durumdayken (Tinet anc'a ulaşmadı, editörün notu) gol atıyoruz, kırıyoruz ve sonuç tko ot. O kadar da kötü değildi ama iki kurşun peş peşe bizi yere düşürdü. İşte böyle oynuyorlar. Yüklenme değişkeni. Bu onların zayıflığıdır, boşuna acele ederler.

Golü, Çek Cumhuriyeti'nden genç Petr Sikora, Bow'un kalesinin etrafından dolaşıp ters vuruşla diski arkasına kaydırdığında attı.

Vilo (acho) benimle güzel oynadı, turnike işareti verdim ama pak biraz ıskaladı. Sonra itmek istedim ama o da kaydı ama sonunda gol oldu, Petr Sikora ekstra ligdeki şampiyonluk hedefini anlattı. 18 yaşında seçkinler arasında yapılan düelloyu 18 yaşında kazanmayı başardı. Vladimr Draveck diski hafızasına getirdi.