Kladno pembeye dönüyor, sezon siyaha dönüyor. Atılım mı? Ağlamak zorunda kalırdım, Dük durakladı

AMate

Global Mod
Global Mod
Vakfın son kayıtlarına zamanında ulaşmamız gerekiyor, diye haykırıyor sosyete Jakub Strnad. Barın önünde temiz bir kafaya ve sağlıklı bir özgüvene ihtiyacımız var, bu yüzden play-off'larda hokey oynamalıyız.

Sahibi Jaromr Jgr'in takımı Ocak ayında yedi kez kaybetmeyip sezon ortasında 15 puan toplarken, olumlu bir felakete dair hiçbir işaret yoktu. Sonra işler ters gitti. Djinch kulüplerindeki en kötü birayı içti, 17 tane vardı ve Ryte'ı dönek rolüne mahkum etti.

Kladno antrenörü Otakar Vejvoda young, “Sanırım sezonun nerede bittiğini biliyorum” dedi; spesifik değildi. Bunu gazeteye yazmak zorunda kalacağım ki bunu yapmayacağım. O yüzden cevap vermeyeceğim.

Orta Çekya derbisindeki fiyaskonun ardından Vejvoda bir mesaj gönderdi: Normalde böyle konuşmam ama 2137 taraftardan ilk kez özür dilemek istiyorum.

Takımı on dakika sonra 0:3 kaybetti. Faul yaparız, birinci, ikinci, üçüncü gollerden gol yeriz. Beş gün önce iki güneşli maç oynadık ve maç öncesi büyük sıkıntı yaşadık.

Kladno aptallara sadece bir gol farkla yenildi. Yani Mlada Boleslav mağlup oldu ancak yine 40:29 kaybettiler. Optik olarak baskımız var gibi görünüyor ama izole edilmiş bir gücümüz yok. Strnad bunu inkar etmedi. Trajik bir şekilde, teyze ilk başta kararını verdi, sonra her şey an meselesiydi. Bu şekilde başarısız olmak üzücü.

Klagenfurt'tan Otakar Vejvoda tarafından düşünüldü

Son yirmi maçın on dokuzunu kaybeden dünyanın en zayıf takımı, final turunda dört kez evinde oynayacak. Dün Tinca'ya karşı, Salı günü Litvnov'a karşı, ardından Karlovy Vary'ye karşı, bu arada Çek Budjovice'ye gidiyor. Ped Bar ile birinci ligden 45 gün men cezası alacak.

Sezonun geri kalanında tok, formayı giyiyor ve maçı kazanmak istiyor. Cezanın ardından Frolk ve Blha onunla oynuyorlardı. Ve güveni bara taşıyın, dedi Dük.

Ryti, Litvnov'a karşı, hayır amacıyla açık arttırmayla satışa sunulacak özel kırmızı formalarla oynayacak. Bu sayede bağış fonu sadece onkolojik hastalara adanan Krytof'a ait değil. Kulübün formadaki küçük ama mütevazı amblemi de bu nedenle değişecek. Kulübün ürün müdürü Jan Skora, Ryte'ı güldürdük dedi. Vakfın ismiyle birlikte öne çıktı.

Sezon sonunda da Kladno'da kalabilmek için bu barın kazanması gerekiyor.