Koç Janča, Hovorek hakkında: Baskıdan etkilenmiyor, onun gibi adamlar NHL'in hayalini kuruyor

AMate

Global Mod
Global Mod
İki yıl önce Motor'a aşık olduğu Slavia Prak'ta yaklaşık beş yıl boyunca büyük bir kıçı yöneten Josef Jana, onun telaşlarını takip ediyor. Onun adına mutluyum, koçu doğruluyor.

Jana, Hovorka'yı teyzeyle sekizinci tda arasında sıkıştırdı. Genç yaşta ne kadar büyük olduğunu seviyordu. Bu yüzden ikisini de nehre ittim. Disk konusunda güçlüydü, onunla birlikte olmak istiyordu. Yarım boy bir çocuk olarak el becerisiyle ilgili sorunları vardı ama bununla başa çıktı. Her zaman hırslıydı, bir gün büyük hokey oynamak istediğini hatırlıyor.

Benzer rüyalarda olduğu gibi Jana da mutlu. Ancak Hovorka'nın hit olduğu şu anda bile bununla övünmüyor. Ben öyle değilim. Arkamdaki işi gördüğümde ve bir süre yazabildiğimde terim pahalı oluyor.

Teknik direktör, 22 yaşındaki savunma oyuncusuyla düzenli temas halinde. Seçim yapmayalım. Ama bir yerlerde buluşacağız ve her zaman konuşacağız. Beni dinle, pidv.

Jana, Hovorka'nın geçmişten beri her zaman aile desteğine ve desteğine sahip olduğunu doğruluyor. Rodie düzenli olarak tüm kurtarma çalışmalarına gitti. Bu da oyunun kişiliğine yansıyor.

Düşmek

Onunla hiçbir zaman sorun yaşanmadı. Tam tersine aptal gibi davranmaya çalışıyordu ve şaka yapmayı biliyordu. Sağlıklı bir özgüvene sahiptir ve bunu aşmak için gereken şey budur. Ve yolda, birinci lig A takımının şu anki lideri Slavia'yı ve video antrenörünü tanıttı.

Hovorka esk soute boyunca kademeli bir yol seçti. Gençliğinde annesi Slavia'nın yanı sıra Mlada Boleslav'da da oynadı. Birinci ligde geçirdiği bir sezonun ardından hemen Budjovice'ye aşık oldu.

Yavaş yavaş devam ettiği anlaşılan ekstra lige yükseldi. İki yıl içinde onu oynayacağı ve rolünü üstleneceği bir yere götürürseniz ideal olur. Eski kaleci Jana, bu yaşta oyun için en önemli şeyin bu olduğunu söylüyor.

Baskı onu etkilemez

O iki metrelik kıçıyla bana ulaşabilir. Onun gibi adamların bir NHL hayali var. Ona bu şarkıyı söylüyorum, hls.

Sakinliğinden ve özgüveninden dolayı böyle konuşuyordu. Hem kendisi hem de karanlık intikam aldı. Bu, özellikle Motor'un tamamının bu kadar yüksek bir seviyeye yaklaşamadığı geçen sezon için geçerliydi. Ancak cüretkarlığından vazgeçmedi ve riskli eylemlerin yüzdesini artırdı.

Başını ovuşturduğu zaman oluyor ki bu çok açık. Hokey bir hata oyunudur ve onlardan öğrenebilir. Her durumda bir defansif bir de hücum defans oyuncusuna ihtiyacınız var, ikincisi daha değerli, düşünün.

NHL'de çoğunlukla uzun boylu savunmacıların oynadığı günler geride kaldı. Artık beş ileri, beş geri oynamak modern bir davranış. Kimin tonk, kimin sakat, sert bir adam olduğunu neredeyse bilmiyorsun bile.

Mikul

Kariyerinin geri kalanında, kendi evindeki dünya şampiyonasında yer almak, Budjovice'li defans oyuncusuna kesinlikle yardımcı olacaktır. Bir çaylak olarak Hovorka, Euro Hokey Turu turnuvalarında iki kez çok uzun süre oynadı ve teknik direktör Radi Rulko'nun kafasını yavaşça karıştırdı. Ve belden aşağısı felçli olan kişi Motor formasını veya temsili formayı giyiyordu, bunda hiçbir fark yoktu.

Kendi işini yapıyor ve baskının onu etkilemesine izin vermiyor. Ona güçlü yönlerini ve bunları gösterip onaylaması gerektiğini hatırlatmaya çalışın. Herkes gibi benim de kusurlarım var ama onların üzerinde çalışıyorum. Ve eğer bir yere varabilirse bu bir rüya olurdu. Böyle bir hayattan sonra her hokey oyuncusu bunu ister, Jana çok açık.

Hayatı boyunca Praglı oyuncu ekstra ligde sadece bir düello kaçırdı, 15 Kanada puanı (5+10) kaybetti ve +14 değeriyle +/- istatistiklerde Budjovice maçlarının en iyisi oldu. Motor performansına güvenecek ama şampiyona öncesinde mutlaka kampta şans bulacak.