Kongre: Ahmedabad Belediye Şirketi öğrencilere 5.000 akıllı telefon veremedi | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Kongre: Ahmedabad Belediye Şirketi öğrencilere 5.000 akıllı telefon veremedi | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: Bir yıl önce, Ahmedabad Belediye ŞirketiOkul yönetimi, devlet okullarında 6. ve 8. sınıf öğrencilerine 5.000 adet akıllı telefon verileceğini duyurmuştu. Yine de, Şehzad PathanAMC’deki muhalefet lideri ve Kongre Danilımda Belediye Meclis Üyesi, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, duyurunun kağıt üzerinde kaldığını ve belediyenin herhangi bir akıllı telefon vermediğini söyledi.
Pathan, “AMC okul yönetim kurulu planları duyurmaya devam ediyor, ancak yürütme yalnızca kağıt üzerinde kalıyor. Öğrencilere 5.000 akıllı telefonu ücretsiz olarak vermek, kağıt üzerinde kalan başka bir plandı” dedi.
AMC okul yönetim kurulu yetkilileri, Pathan’ın iddialarını yalanladı ve öğrencilere tablet verildiği için akıllı telefon verilmesine gerek olmadığını söyledi. Başkan, “Yönetim kurulu akıllı okullarda 6. ve 8. sınıflardaki öğrencilere 20.000 tablet dağıttı, bu nedenle 5.000 akıllı telefon daha vermeye gerek yok” dedi. Lagdhir DesaiAMC okul kurulunun bir yetkilisi.