Kou Rika, sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan Slovan Bratislava’nın buz hokeyi oyuncularına liderlik edecek

AMate

Global Mod
Global Mod
Rika, Slovan’ın yedek kulübesindeki ilk maçına Cuma günü Nite’da çıkacak. İç sahadaki ilk maçını Pazar günü, 1980’lerin sonundaki savaş sırasında iki sezon boyunca oynadığı Dukla Trenn’e karşı oynayacak.

Bir an bile tereddüt etmedim, hemen anlaştık. Yapacağın çok şey var. Büyük hedefleri olan bir kulübe gideceğimi biliyorum. Basın toplantısında Rika, bu talepleri yerine getirebileceğini biliyorum dedi.

Henüz teslimat tarihini bulamadım. Seçilmiş oyunların olduğu ve onlarla çalışmak istediğim gerçeğiyle şarkı söyledim. Ekibi ve uygulama ekibini tanımam gerekiyor, başlaması için her şeyi yapacağız. Yarın zor olacak ama bununla başa çıkacağım, dedi kız.

Yönetim kurulu üyesi Pavel Hofstadter’e göre, yeni bir teknik direktör ararken kulübün ilk tercihi Rika’ydı. Ortak bir nokta bulduğumuz için mutluyuz. Onun tecrübesi club dt için yapabileceğimiz en iyi şeydir. Vm, mutlaka atılması gereken bir vuruş. Gerektiğinde kodda da değişiklikler yapılacaktır. İlk takviyenin adı yarın belli olacak. Hofstdter, NHL’deki kamplardan sonra da sürpriz yapmak istiyoruz dedi.

St nad Elbe, sezon ortasından bu yana Rika’da forma giyiyor ve bu takımla ikinci lig grubu Zapad’de iki maçı da bir galibiyet, bir mağlubiyetle tamamladı. Kuzey Slovan’ın lideri bugün web sitesinde Ji Merta’nın yeni lider olacağını duyurdu.

Nagano Olimpiyat takımı en üst düzeyden Slovan Bratislava’nın yedek kulübesinde Slovakya ekstra ligine geçti, ancak sezon sonunda bir kriz yaşıyor. 10 kez Slovak şampiyonu ve Kontinental Hokey Ligi’nin eski üyesi, bu maçlardan sonra yalnızca bu puanlara sahip oldu ve on iki yıllık tabloda on puan var. Pazar günü Spisk Nov Ves’te yaşanan 1:5’lik fiyasko, teknik direktör Jn Pardav’ın görevden alınmasına ve spor menajeri Oto Hak’in ölümüne yol açtı.

Rika, 2005 ve 2010 yıllarında milli takımı çalıştırarak dünya şampiyonluğuna taşıdı. Prag’da Slavi ile iki kez ekstra lig kazandı, ardından Chomutov’u, birinci lig takımı Kada’yı, Hradec Krlov’u ve ardından Slovakya’da Litvnov’u çalıştırdı. hokey oynamaya başladı.