Kubalk vmn hakkında: Troku tamam. NHL’de ilk 10’a girip giremeyeceğimi bilmiyorum.

AMate

Global Mod
Global Mod
Yirmi yedi yaşındaki Kdlo, NHL’de ilk kez ilginç bir zihinsel ticaretin konusu oldu. Şu anki kaleci DeBrincat Detroit’e giderken, Senatörlerin kendi draft seçimleri Sebranga ve Mayıs ayında Dünya Kupası’nın en iyi kalecisi olan Çek temsilcisi var.

NHL’de yapabilir mi?
Tko tatlım. Belki biraz etkisi oldu ama her şeyin olabileceği kısa bir turnuva. Hayal kurmak ya da abartmak istemiyorum. Benim için herhangi bir kapı açıp açmadığını söylemeye bile cesaret edemiyorum. Herkesin burada olduğunu, benim için başka bir oyun olmayacağını düşünüyorum. Toplara ve harekete değil yapıya dayalı bir mm sp oyunu.

Ottawa’nın kadrosunda yer olacak mı?
Sessiz bir karanlık alayına isim verebilirim ama bu bir ilk. Kaykay yapmaya giden çok aktif ve genç adamlarım var ve bundan kar elde edebilirim.

Detroit’ten ayrılacağınıza dair bir fikriniz var mıydı?
O sırada Red Wings’in DeBrincat’ı aldığı konuşuluyordu. Michigan’dan gelen iki toplu bir oyun. Eve daha yakın olmak isteyeceğini düşündüm, bu da Detroit’i sıcak yaptı. Sosyal medyadan uzak durmak istiyorsunuz ama onların da başına geldi, benim de başıma geldi.

Ve sonunda gerçek oldu.
Aldım demeyeceğim ama zihnin bir parçası olma ihtimalim olduğu açıktı. Yaptım ve bu sabah ona baktığımda kendi kendime şöyle dedim: Yanılmadım!

NHL’nin değişkenliği, Detroit’in Çek kolonisini bir ay içinde dağıtması gerçeğiyle gösteriliyor. Hronek, Vrna ve Zadina gitti ve şimdi sen.
Bir süredir geliyordu. Yavaş yavaş rafa kaldırıldı ve sözleşmeyi fesheden Zou ile baş başa kaldık. En son Detroit’te bulunduğumda elzko yanıyordu ve sonunda beni de ortadan kaldırdılar.(gülümser) Bunu mizahla karşılıyorum.

Bölümde büyük rakip olacağız. Ottawa, Detroit ile aynı şeyi gönderdi.
Dominik Kubalk

Bir gram kötülük yok mu?
Detroit’e karşı hiçbir şeyim yok. Oradan hoşlandım. Stadyum ve organizasyon iyiydi. Sezondan önce, bunu kanıksamış olsam bile bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. avcının kafasında yeni karanlığa sığıp sığmayacağı ve nasıl sığacağı soruları vardır. Her iki tarafın da tatmin olabileceğini düşünüyorum ve bu yıldan keyif aldım. Hadi gidelim

Ottawa’yı duyduğunuzda aklınıza ne geliyor?
Kanada, kış, başkent. N’den çok uzak olmayan Ontario’da iki yıl junior oynadım. Ayrıca Ottawa’ya karşı ısınmak için fazla zamanımızın olmadığını da biliyorum, bu yüzden barikatın diğer tarafına geçmem iyi oldu. (gülümser) Bölümde büyük rakipler olacağız. Ottawa, Detroit ile aynı şeyi gönderdi. Yeni bir oyuna imza attı, la up.

Detroit Red Wings takımından Dominik Kubalk (81), Buffalo Sabres takımından Zemgus Girgensons’ı (28) geçti.

NHL’nin altından toparlandı mı?
Tamamen katılıyorum. Bazı adımlar attılar. Sorumluluk almak için yüksek düzeyde hazırlanmış oyun. Orada çok fazla genç var. Geliştirilebilir hazır oyunlara dönüştüler.

Hokey dışı neyi değiştirir?
Daha iyisi için bir hamle olacağını biliyorum. Detroit’te bu şekilde fazla zaman geçirmedim. Ondan yirmi beş dakika yaşadık, her gün oraya yürüyüşe gitmedik. Ben pek görmedim. Ama Chicago gibi büyük bir şehirden farklıydı. Yeni deneyim, şehir ve takım hakkında oldukça heyecanlısınız.

Sözleşmenin son yılında buna tekrar alışmak zorunda kalman mümkün değil mi?
Benim için uygun olur, iki taraf da memnun olur ve bir anlaşma yapalım. Ya da benim için farklı sonuçlanacak ve ilk seferde ya da yıl içinde ücretsiz bir oyun olarak ayrılacağım. NHL’de bir metalin ömrü kaç kezdir. Herkes gibi ben de yedi yıllığına bir yere imza atıp güvenlik ve esenliğe sahip olmayı diliyorum.

Ulaşılabilir mi?
Böyle bir sözleşme için çok çalışacağım. Öte yandan yirmi sekiz yaşında olacağım ve kırklı yaşlarıma gelene kadar NHL’de oynayıp oynamayacağımı bilmiyorum. (gülümser) Mümkün olan en iyi sezonu geçirmeye ve en başından mümkün olan en iyi izlenimi vermeye ve hazırlanmaya odaklanacağım. Sadece bu onu etkiler. Ve sonra nasıl olduğumu göreceksin.