Kutlk'un gençlerle ilgili altın anıları: Bizim için dar görüşlü bir olaydı

AMate

Global Mod
Global Mod
Her ne kadar ev sahibi takıma karşı oynadıkları yarı final onlar için her zaman işe yaramasa da, buna koç Patrik Augusta kadar değer veriyorum. Başları dik giyinen çocuklar beni Boston Bruins'in savunucusu, Avusturya'nın Salzburg'u, Avusturya'nın Ambri-Piotto'su ve Çek takımının annesi Budjovic tarafından karşılandım. Orada, şu anda Motor'un genç takımının koçlarından biri.

Kutlek için gençler dünya şampiyonası bir gönül turnuvası. Hokey etkinlikleri arasında en çok bunu izliyorum. Ama bu muhtemelen orada yapmayı başardığımız şeylerden kaynaklanıyor. Çünkü o zamana kadar kimse onu pek sevmedi ve onunla oynamadı, hokey oyuncusu yarı yolda geri dönüyor.

Sonra Jihoei karanlıkta kaldı. Kutlek'in yanı sıra dansçı Vclav Nedorost ile Jan Bohe ve belden aşağısı felçli Josef Jindra da var.

İyi düşünülmüş bir oyun sayesinde Çek Cumhuriyeti A Grubunu Kanada karşısında kazandı.Çeyrek finalde geleceğin dünya şampiyonu Kazakistan ayağa kalkamadı ve Çek Cumhuriyeti 6:3 (3:0, 2:3, 1) kazandı. :0), yarı finalde kaptan Milan Kraft'ın etrafındaki takım ABD'yi 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) mağlup etti. Ve finalde, ayrı koşuların ardından Rusya'ya karşı aldığı 1:0 galibiyetin ardından şampiyonluk golünü attı.

Hepimiz için o kadar dar görüşlüydü ki, bugün gülüyordu. Turnuva öncesi dün orada birdies oynadık ama kaybettik. Ama bu yüzlerine güzel bir tokat oldu, sonuçta onlar için iyi oldu çünkü 25 Aralık'ta Slovy'yi 5:2 mağlup ettik. Muhtemelen orada iyi bir dalga yakaladık ve grupta Amerika ile 2:2 berabere kaldık. Sonuçta favori Kanada ve diğerlerine karşı çok iyi oynadık. Muhtemelen sonunda izlenecek çok fazla vahşi insan olmadığını hatırlıyorum, ancak başlığa bir bakışın buna değdiğini hatırlıyor.

Halen şampiyon takımdaki eski takım arkadaşlarıyla iletişim halinde. Hatta birlikte kuş kurtarma oyunu oynamayı bile planladılar ama bu, covid yüzünden başarısız oldu. İçiyoruz. Bu yüzden bir ara Kutlk'ta buzun üzerinde buluşacağımızı umuyorum.

Bu kez de Motor Gençler koçu, takipçilerinin köydeki turnuvada nasıl performans sergilediğini dikkatle izledi. Kanada'da iki kez kavga çıktığında, dürüstçe ayağa kalktım ve kurtarmaları izledim iv. Kışın işten bana sığınıyorsun, ben de Kutlk'a kadar uzaktan izlemek zorunda kalıyorum.

Ona göre, mevcut genç takımdaki hokey oyuncusunun yetişkin hokeyinde de başarılı olmak için büyük bir fırsatı var, Budjovice'nin koruması altındaki ve savunma oyuncusu Tom Cibulka ona büyük mutluluk verdi. Kutlka ampiont'ta pek çok iyi performans sergiliyor ve onun büyük hokeyde çok vakti olduğunu düşünüyorum.