Ldr’nin yürüyüşü sırasında Budjovick kaptanı Gula. Tabloları okuyor

AMate

Global Mod
Global Mod
Röportajlar azdır. Çoğu zaman kabinde veya buzda buluşmaya çalışın. Budjovice buz hokeyi oyuncularının kaptanı Milan Gula, sezonun hemen öncesinde bir istisna yaptı. Yeni yılın başında motorda keskin bir geçiş olacak ama o kadar da iyi olmadı. Sözleşmesinin bitmesi ve 37 yaşındaki tanka yalnızca bir ipucu vermesi nedeniyle de bu konuda şarkı söylüyor.

Önümüzdeki sezondan sonra sözleşmenin sona ermesi hakkında konuşacak mısınız?
Bu konuda Vm. Sezonun ardından başarısızlık konusunda çok endişelendim. bana döndü, vk pibv. Evlenmediğiniz bir yılın ardından zihinsel gücünüzü de kaybedersiniz. Sen de kendini suçla, bu yüzden yürümedi. Sezon sonrası ve yeni sezon başındaki hislerim arasında fark var. Bu fantastik.

Siz de aynı ruh halinde misiniz?
Evet, kafanız %100 hazır. Geçen yıl başarılı olamadık, bardan çok uzakta değildik. Baş ve gövdenin ayrılması gerekiyordu. Ama değişiklikler yapıldı, seriyi bozabilecek çok kaliteli bir oyun oynadılar. Buna değer. Çok daha iyi olacağımızı biliyorum.

Deneyimli maçlarda Luke Pech ve sizin üzerinizde daha az baskı olacak mı?
J vm, eo tom bir gazete olarak rdi pete. Ancak oyunu başka birisi oynadığında, kimin bu işi üstleneceği gerçekten önemlidir. Üzerinde karanlık. Umarım diğerlerinin durumu iyidir ve bunu da biliyorum.

Esko Budjovice buz hokeyi oyuncusu Milan Gula’nın kaptanı yeni sezonda formasını giyiyor.

Hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahatladığınızı hissediyor musunuz?
Evet, bu bir dleit. Ben 38 yaşında olacağım, Pechko 40. Ama insanların umurunda değil, hedefleri aynı. Vücut bazen gerçekten zordu. Ayrıca kabinde bir buz sandığına da ihtiyacımız var. Dominik Simon, Milan Doudera ile içti, David sessizce hareket etti ve verdi. Hepsi yetenekli ve kendilerine verilen rolü yerine getirebilecek durumdalar. Bu kadar.

Yaz değişiklikleri konusunda size danıştılar mı?
HAYIR. Bu konuyu Jirka Novotn’la konuştuk ama kendisi bir spor menajeri olarak son iki yıldır karanlıkta ve sorunların olduğu bir yerde çalışıyor. Doğrudan diğer tarafa atladı ve antrenörlerle birlikte ihtiyacımız olan oyunu ekledi.

Yeni tonklardan hangisiyle oynamak istersiniz? Hazırlık aşamasında Adam Kubek veya Brant Harris ile denediniz.
Bence kiminle oynadığımın bir önemi yok. Bu işin ortasında olmamdan kaynaklanıyor. Hazırlık aşamasında VC çeşitlerini denedik, bu bir bonus.

Motorun ancesini nasıl görüyorsunuz?
Her zaman bunun nasıl olabileceğini tahmin etmeye çalıştım. Ancak birçok sezon boyunca temkinli ve mütevazıyım. Onun tarafından incinmekten kaçınması için dua ederdim. Geçen yıl bunun sıkıntısını yaşadık. Benzer bir krizi de aşmamız gerekiyor. İstikrarlı bir performansa sahip olmak önemlidir. Biz oyuncuların ve taraftarların memnun kalacağını biliyorum. Bir sürü arkadaşım var, Budjovice bir hokey şehri. İki yıl önce ara verdik ve teyze olduk. Onları tekrar aramızda görmek isteriz.

Soldaki fotoğrafta: Eskobudjovice kulübü genel menajeri Stanislav Bednak, kulüp başkanı Roman Turek, spor menajeri Ji Novotn, teknik direktör Ladislav ihk ve takım kaptanı Milan Gula.

Bronz ve ten rengi şehirden sonra masanın ortasını alır mısın?
Evet evet. Hokeyde yıllar sonra pak için mücadeleyi yeniden denedim. İyi bir psikolojik tedavidir. Playofflar nerede? Bu konuda sinirleriniz var, ancak temelin sondan bir önceki geçişini geçmek hepsi bu, bu sadece bir şey. Kolay değildi. Bunu istemem, tam tersine hokeyle eğlenmek istiyorum. Profesyonel olarak kimi, ne kadar oynayacağım? Ve tüm takım gibi ben de iyi bir sonuç istiyorum.

Ana gücünüz ne olacak?
Tutarlılık ve tam rol. Herkesin kendine ait bir görevi vardır ve bunu yerine getirmek de onların görevidir. Sonra da ple ve ern çalışır. Teknik takımlara karşı oynadığımızda onların işine yarayan şeyleri kullanmalıyız. Mücadele et, çok kötü oldu. Sonuçlar sizin için her zaman iyi olmasa da bunu antrenmanlarda gösterdik. Pedminul sezonu bunun açık bir örneğidir. Sonra herkes rolünün ne olduğunu biliyordu ve çok eğlenceliydi.

Budjovice hayranlarının ruh halini nasıl değerlendiriyorsunuz? Geçen sezon kasvetli geçti ancak 2018’de kulüp yine 300.000 sezonluk bilet çıkardı.
Umarım bu konuda aydınlanırlar. Aldığın şeyler var. Yapamadığınız zaman insanlar yazıyor. Bu normal. Ancak geçen yıl, aynı fikirde olmadığım kişilerin başına olaylar geldi. Kendinden utanmalısın. Her maçta takımı ve taraftarları için en iyisini yapmaya çalışıyor. bazen mümkün olmuyor, bu böyle.

Sadece kendini değil, karanlığı da güçlendirdin. Ekstra lig yeniden kaliteli ve dengeli olacak mı?
Taraftarlar ve genç oyuncular için ekstra ligin tamamının zamanı geldi. Kaliteli hokey oyuncumuzun Çek ligine dönmesine ve gençlerin onlardan bir şeyler öğrenebilmesine sevindim. Vtina orada harika alımlar yaptı. Extraliga yakından izlenecek.

Kafan var mı?
Hayır, hiç de değil. İşimi yapacağım. Ekipmanlarımı giyeceğim, mümkün olan en iyi sonuçların alınmasına yardımcı olmaya çalışacağım ve kabinlerdeki gençlere destek olacağım. Onlara deneyim kazandırıyorum.

Zante’den Sparta’ya. Bu su ama engelleyemezsin, değil mi?
Salon dolacak, su için ne istiyorsunuz? Muhtemelen böyle bir kurtarma motivasyonu olmayan bir oyun bulamazsınız. Bizim için harika bir başlangıç, özellikle de kazanmak. Güç dolu olacağız ve her şeyi buzun üstünde bırakacağız.