Maaşı biten fitness antrenörü Kodras, milli hokey takımıyla devam etmeyecek

AMate

Global Mod
Global Mod
Satın alamayacağınız harika bir deneyimdi benim için. Onları susturmalı. Budjovice’den 30 yaşındaki bir kız, bazen zor ve zihinsel olarak yorucuydu, ancak yine de bunun başıma gelebilecek en iyi şey olduğuna inanıyorum, diyor.

Milli takım ile sonbahar etkinliklerine binmeyi başardı ama sonra ayrıldı. Karım ve ben bir çocuk bekliyorduk, bu yüzden hamileliğimin sonuna kadar evde olmak istedim. Dünya şampiyonluğunu ve ondan önceki kampı feda etmek zorunda kaldım ama böyle bir karardan hiç pişman değilim, netim.

Kodrasov’ların Nisan sonunda bir kızı oldu. Ve aile ve kendi Staca spor salonundaki iş yükü ile ilgili olarak, temsil yakın gelecekte bile devam etmeyecek.

Milan Hnilika (milli takımın spor menajeri, editörün notu) ile konuştum ve ona devam etmeyeceğimi söyledim. Çalışma programım ve ailem ka’da çalışmaya devam etmemle birleştirilemez, diye açıklıyor.

Yıldızlarla dolu damga

Kodras, sekiz sporcunun performans sergilemeye hazırlandığı spor salonunun yıldızlarla dolu kadrosuna da kararını açıklıyor. Önceliklerimizi belirlememiz gerekiyordu. Spor salonundaki sporculara yönelik hizmetlere odaklanalım. Milli takımla bitirmenin iki taraf için de iyi bir adım olduğunu düşünüyorum, beş.

Veteriner sporcular gerçekten ilginç. Örneğin, Sparta’nın futbol kaptanı Ladislav Krej genç, takım arkadaşı Tom Wiesner, futbolcu Tom Petrsek ve Vclav Drchal, buz hokeyi oyuncusu Ji Kulich, David Jiek, Matj Blmel, imon Hrubec ve Ji Smejkal ile karate oyuncusu Martina chov a dal.

Genç bir neslimiz olduğu için çok mutluyum. Kodras, sık sık birçok sporcuyla çalışsak da, ilerlemelerini görmek harika, diyor.

Dominik Kodras b

Şu anda Stac’ta çoğu genç olmak üzere yaklaşık elli sporcu hazırlanıyor. Organizasyonun sınırları tükenmiştir. Maalesef vazgeçmek zorundayız. Nitelik için nicelik değiş tokuşu yapmak istemiyoruz. Bu, ilkelerimizle çelişir ve yerine bireysel bir yaklaşım getirir, diye onaylıyor.

Dleit ayrıca trenr’in geliştirilmesine de verilir. Bunun üzerine inşa edelim. Bu yıl olduğu gibi büyük bir karışıklık olmadığında, hareket edebilmemiz için sürtünmenin haftada iki kez dahili olarak uzatılması gerektiğini söyledi.

Kız, aynı zamanda Alman hokey takımı için fitness koçu olarak da çalışan Lucia Kodrkova ile oynuyor. Kendi yoluna, Kodras’a at nalı ile gitmesinin daha iyi olacağı konusunda birlikte anlaştık.