Mikael Agateljan hokey Ústí planlarında

AMate

Global Mod
Global Mod
Sakin bir hayatım oldu, başımın çaresine baktım, beklemedim. Kulübü mükemmel durumda tutamadık ama ailesiyle birlikte Elbe nehrine giden 45 yaşındaki Ermeni Bay Evan Slovan, “O olmasaydı uzun süre burada olamazdım” dedi. sevgiliyi tutuklamak.

Kulübü nasıl finanse ediyorsunuz?
Alman kulüplerinin kendi müsabakalarında yaptığı gibi, bir partnere sahip olmanıza, hatta bazı oyunculara kendi evlerinde iş bulma olanağına sahip olmanıza yardımcı olacaklar. Boşuna bir anlaşma, reklam alıyorlar, benimle VIP'ye geliyorlar ve hokeyin tadını çıkarıyorlar, oyuna daha iyi finansman sağlayabiliriz. Clem uzun vadeli bir ortaklık ve istikrardır. Bu yüzden Slovan'ın da kendi kendine yetebilmesi için iş yapacağı proje üzerinde çalışıyoruz. Bardan araba bayisine kadar mümkün olan her şeye gideceğiz.

20 milyon kron

m bt Slav'ı başlat

Maliyeti ne kadar olmalı?
Tüm şirketler yalnızca Slovan'a ait olacak, onun için çalışacak. Bütçenin yüzde 50'sini öz kaynaklarımızdan finanse ettiğimizde mutlu olacağız, işimiz kolay olacak.

Bu modeli herhangi bir yerde gördünüz mü?
Çalıştığım kulüplerde. Şirketin başlaması beş yıl sürmeyecek ve bir süre daha yükselişe geçmeyecek. Almanya'da her köyün kendi şirketi vardır ve kulübünü küçük şeylerle destekler. Bu sistem çalışıyor ve ben st. Ne zaman her ay istikrarlı bir emeklilik maaşı getiren on şirketimiz olacak? At nalı içinde ne var ve dolaşmayı kolaylaştırıyor. Her sponsora gitmemek, yalvarmamak, yalvarmamak daha iyi. Sponsorlar ve intikam olmadan mümkün değil ama Troku kulübünün bağımsız olması için mücadele etmeye çalışacağız.

Resmi sahibi Yvonne Havlek'tir. Kim o?
Uzun zamandır arkadaşım Steanka. Onu bizim için çalışmaya ikna ettim. Evrak ve imza nedeniyle sahibi o, böylece gittiğim Almanya'dan buraya gelmek zorunda kalmayacağım. Bunda başka bir şey aramayalım. Bunun entrikalarla alakası yok, hiçbir şeyi tünel açmak için içmedik, burada hiçbir şey yok. Beşinci sezon için çok param var, her şey yolunda gidiyor.

Yvonne Havlek kulübün uzun vadeli sahibi olacak mı?
Kulübün kontrolünün bizde olması önemli. Aksi takdirde mali açıdan sıkışıp kalacak bir anonim şirkete girmeyecek. 1000 kronluk temel sermayemiz var, o da sen olacaksın. O zaman bile Yvonne bir çalışan olarak kalacak ve kulübün işleyişine ve idaresine yardımcı olacak.

Slovan spor yoluyla birinci lige çıkmadığı sürece para ödeyip lisans mı alacaksınız?
Bazı karanlık insanlarla uğraşıyoruz ama onların saçma sapan fikirleri var. Günün sonunda beşinci sezonda nasıl bir oyun oynayacağımızı bileceğiz. Birinci lig çıkmayınca yükselme mücadelesi vereceğimiz bir takım oluşturalım.

Ne kadar terliyor?
Yaklaşık 20 milyon kron olmak üzere kabaca üç katına çıkması gerekiyor. İki Szkov ofisi olan ortaklara teşekkürler. J'ye göre bir mm'de, diğer beşi Ermenistan'dan bir arkadaşa. Önce Estonya'da çalışmanıza gerek yok ama yabancı ülkelerde çalışırsınız. ruhsatımız var.

Neden iş alanında ve şimdi yayın yaptınız?
Ülkede lisansı olmayan şirketlerin reklamını yaparsanız büyük para cezası riski vardır, bu nedenle şu ana kadar belirli isimleri kamuoyuna duyurmaktan kaçındık. Lisans almak kolay değil, yeteri kadar teslim etmeniz, depozito ödemeniz gerekiyor. Dolayısıyla sırlar.

Oyunculara ödeme yapılmadığına dair söylentiler vardı ve Chomutov ile derbiyi boykot etmekle tehdit ettiler. Gerçek ne?
Bazı sorunlarımız vardı. Açık bir gök gürültüsü km, işler nasıl ve işe yarayacak ya da yaramayacak. Onlardan hiçbir sırrım yok. Sorunu çözene kadar bekleyeceğim. Tatil bizim için ihtimal dahilinde değildi ama sorunlar çözüldü, detayları bir kenara bırakın. Sadık olduğun için teşekkür ederim. Burada değer verdiğim şey bu.

Ancak vergi ödemeleri hâlâ halledilmedi.
Bu yarı doğru bir bilgidir. Oyunun parası duvar tarafından ödendi, 10 Ocak'ta gönderildi. Ve ikinci çarşamba akşamı. Nakit akışında sorun yaşadık, saklayacak bir şeyimiz yok ama sorun vyeen'de. Tüm sorunlar hakkında hri ile iletişim kuruyorum, hiçbir şeyi saklamak istemiyorum. Sorun yok, acele yok. Beni en çok rahatsız eden şey, yarı doğru olan dedikoduların defalarca yayılması ve bunun çok eğlenceli olması, öyle değil. Her kulübe bir şarkı geldiğinde bazen gelmezsin. Karanlık ve hri arasındaki iletişimle ilgili.

Oldukça umutsuz bir durumdan, A Grubunun ikinci lig üst yapılarına girmeyi başardınız, böylece play-off'ları kaçırmayacaksınız. Spor yoluyla birinci lige yükselmek için mücadele etmeye değer mi?
Henüz vazgeçmedik. En son sonuçlar herkesi yenebileceğinizi ve herkesle oynayabileceğinizi gösteriyor. İlerlemenin favorisi değiliz ama sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sporun ilerleme şeklinin hayranıyım. Oynayın ve çok çalışın. Çocuklar son saniyeye kadar mücadele ediyor, var gücüyle mücadele etmeye çalışıyor, standardın üzerinde gösteriler yapıyor, hatta köpek yaralı ve hasta.

Spor salonuna gidecek misin?
Hayır. Kabin harika çalışıyor, ekip harika ve yeni oyun play-off'lara kalamayacak. Mantıklı olmaz.

Slovan'ın kaç çalışanı var?
Bunu bu insanlarda saklıyoruz, ben bir çalışanım, Yvonne Havlek, Jarda Roubk ve Miroslav Kanis. Başından beri farklı görüşlere sahip olsak da o, hokey dünyasında tanıdığım birkaç kişiden biri. O benim dünyadaki danışmanım, bir toplu ödeme karşılığında iki işe, bir kıdemli antrenöre ve kulübü kurtarmak için bir spor editörüne borcu vardı. Hakkında çok eleştiri duydum ama 24 saat telefonla konuşan, arayan, arayan, arayan bir adam. Steen değil ama Stean'e ve hokeye karşı büyük bir kalbim var. Ne kadar çok yorgun ve bitkin olsam da beni arayıp cesaretlendiriyor.

sopa hokeyi polis tarafından denetleniyor

Bölgesel polis yazı işleri bürosu sözcüsü Veronika Hyplerov, Denk'e ekonomik suçlar departmanından bir polis memurunun 2021'de ve şimdiye kadar hokeyin finansmanı üzerinde çalıştığını söyledi. Düşmeye neden olan suç şüphesiyle ceza davası başlatıldı. Mevcut kulüp yığını Slovan, s.r.o. kuruldu ve Mayıs 2023'te Mikael Agateljan ve co. Kasım ayında onu bandajladılar. Bana şunları yazdı: Bu tamamen bir spekülasyon.

Çalışan listesini dolduruyor musunuz?
Yaklaşık on iki kişiyle karanlık. Fanshop'u eşim devralacak, hepsini satıp devralmak istiyoruz. Kimsenin satın almadığı eski formalar var. Ben bir babayım, hokey için buraya gittiğimde çocuklara bir şeyler almak istedim, çıngırak sesi geldi. Her pozisyonda bir şeyden sorumlu olacak bir avcının olmasını istiyoruz, böylece Bay Kanis'in finans dahil neredeyse her şeyi yaptığı gibi bunu ikişer ikişer yapmak zorunda kalmıyoruz.

Sopa hokeyi ile ilgili uzun vadeli hedefleriniz nasıl?
5. sezon için kdr, pivst takviyelerini sabitleyin. Gençlere şans vermek için B Dark kaydını talep ediyoruz. Şehirle birlikte hem çocuklar hem de bizim için gerekli olan ikinci bir buz yüzeyimiz de var, böylece diken diken olacağımız yerler daha fazla seçeneğe sahip oluyoruz. Birinci lige çıkmak en zoru, taraftarlar ve ortaklar için ilginç.

Ekstra ligi düşünmüyor musun?
Hayır, ama kesinlikle bir yıl içinde değil. Yeni sahibinin geleceğini ve bir hafta içinde değişeceğini hayal edin. Bay Kanis yedek kulübesine gelirse ve biz hemen kazanmaya başlarsak mesele bu değil. İlk başlangıcı siz yapabilirsiniz ve aynı şekilde ilerlemeniz gerekmez. Birileri yıllardır bunu yapmaya çalışıyor. Hayallerimiz var ama gelecek için uyuyoruz.

Şehir önümüzdeki birkaç yıl boyunca bir tür buz yüzeyinin inşasını mali nedenlerden dolayı reddetti, herhangi bir değişiklik oldu mu?
Temsilcinin ne yapacağını beklemeyeceğiz, ne yapabiliriz, fiyat teklifiyle birlikte geleceğiz. Spordan sorumlu meclis üyesi Sayın Horek ile konuştuk. Emekli maaşımın pek olmadığını, zengin olmadığımı, burada ekstra büyük şirketlerin olmadığını biliyoruz. Fırsatları arayın, bunu değerlendirecek bir yatırımcı. Küçük bir emekli maaşı değil, bir ay da olmayacak.

Kulübün adı nedir? Aynı mı kalacak?
Geleneği olan hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum ama kendimize kesinlikle Steck Slavları demeyeceğiz. Aslan olmayı her zaman sevdim. Değişim geliyor, formalar farklı olacak. Hayranlar öneriler alacak ve bunları daha sonra sosyal anketlerde oylayacaklar.

Yakın gelecekte bu acele gelmediği sürece, sopa hokeyinden çıkamayacaksınız?
Bu aşk benlerinin günü değil, kolay kolay yok edilemez. Gelecekle ilgili çok yoğunuz, diğer spor kulüpleriyle iş birliği konusunda görüşüyoruz. Burada herkes için bir hayran deposu inşa etmek. Hokey olmadığında futbola, voleybola, basketbola giderim. Şehirdeki birçok sporla işbirliği, uyuşturucudan, sokaktan spor yardımı istiyoruz. m vc dt spor yapacak, tm lp onun için ailesi için. Sıkıldığımdan değil, Slovan'a katılmaya karar verdim ve beş yıl sonra başka bir yerde olacağım. Ben burada olduğum sürece burada olacağım ama hayranlardan her ay büyük şeyler beklememelerini rica ediyorum. Ben sihir yapamam, Bay Kanis de yapamaz.

Ancak bazı hayranlar bırakın eleştiriyi, sabırlı bile değiller. Kendinize sorun, buraya neden geldim?
Unutma, bunu her gün yapıyorum. Saymak zorunda kalmasaydım ve sezon başında kulübü devralsaydım… ama ben bir şeye karar verdiğinde duvara karşı çıkan bir avcıyım. Sorunlarla mücadele edeceğim, yılmayacağım, kaçmayacağım. Oyuncular yanımızda olduğu ve Kanis Bey de yanımda olduğu sürece onun için endişelenemem, uzun süre çalışıp, üzerimizdeki baskıdan kurtulabiliriz.

Yabancı olduğunuz için hoş karşılanmadığınızı mı düşünüyorsunuz?
Hiç de öyle değil, ırkçılık diye bir şey yok. Kimsenin bilmediği bir ismim yok. Boksör kardeşlerimin yanında birçok insan çalışıyor. Ama senin kötü hokeyle hiçbir ilgin yok, kendi işine bak. Bu Mikael ve kadın acı çekiyor.