Ncr Gm Sürpriz Denetim Yaptı | Allahabad haberleri

AMate

Global Mod
Global Mod

Prayagraj: Araya giren Cumartesi ve Pazar gecelerinde (7 ve 8 Ocak), Kuzey Merkez Demiryolu Genel Müdürü Satish Kumar hemzemin geçitlerde, demiryolu hatlarında ve Prayagraj bölümünün istasyonlarında sürpriz bir denetim gerçekleştirdi. GM, bu denetimi demiryolu personelinin uyanıklığını ve bilgi düzeyini ve güvenlikle ilgili çalışma prosedürlerini kontrol etmek için gerçekleştirdi.
Bu sırayla Bamrauli ve Manauri istasyonları arasında sürpriz bir gece denetimi yaptı. Denetim sırasında gece demiryolu devriye personelinin çalışma verimini, güvenlik ekipmanlarını ve personelin uyanıklığını görmüş, iş kalitesinin yükseltilmesi için gerekli talimatları vermiştir.
Özellikle kış aylarında gece vardiyası uyanıklığının ve hazırlıklı olmanın çok önemli hususlar olduğunu belirtmekte fayda var. Kış aylarında, demiryolu personeli raylarda devriye gezerek esas olarak geceleri nöbet tutar.
Aynı sırada Satish Kumar hemzemin geçidi de denetledi. çit Manauri ve Bamrauli istasyonları arasında bulunan N4 ve orada bulunan demiryolu personelinin uyanıklık ve güvenlikle ilgili bilgilerini test etti. Kıdemli halkla ilişkiler yetkilisi, ayrıca personele ve diğer memurlara ve mevcut personele performansta gerekli iyileştirmeler hakkında talimat verdiğini söyledi. NCRAmit Malviya.
GM, geçen yıl GM, NCR olarak görevi devraldıktan sonra bir dizi sürpriz gece teftişine başladı.
Bu denetimler sadece demiryolu personelinin uyanıklığını test etmekle kalmıyor, aynı zamanda bu sürpriz denetimler, demiryolu personelini vardiya sırasında daha uyanık ve farkında olmaya motive ediyor.