‘nota Temple’ bir mağazada belirdi | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
‘nota Temple’ bir mağazada belirdi | Ahmedabad HaberleriAHMEDABAD: Bir adamın bir ‘NOT TapınağıNaranpura’daki dükkanında. Türbe, içindeki seçeneğin adını almıştır. oylama makineleri insanların seçimlerinin ‘Yukarıdakilerin hiçbiri’ olduğunu belirtmek için bastığı düğme.
Chirag Modi kurulu bir Bharat Mata idolü Salı, 2015’te hazırladığı idolü ne yapacağını yıllarca düşündükten sonra, idli hamur dükkanında. Üzerindeki idolü istiyordu. parlamento bina, ancak alan kısıtlamaları nedeniyle izin verilmedi.
Modi yaklaştı Yüksek Konsey 2017’de idolün parlamentoya yerleştirilmesine dair ipuçları arıyordu, ancak mahkeme onun teklifini reddetti. HAP hemen.
Sonunda idolü dükkanına yerleştirdi ve ona türbe adını verdi.AÇIKLAMA Tapınak’. İsim seçimini açıklayan Modi, “Mevcut siyasi sistemin doğru olmadığını insanlara anlatmak istedim. Siyasi liderler seçimden sonra seçimde tekrarlanır.” “Yeni liderlere yol açmaları gerekiyor. İnsanlar seçimlerde yarışan adaylara oy vermesinler demiyorum. Ben sadece NOT seçeneğinin sağlanmasından bahsetmiştim.”
Modi, birçok kişinin onun ne iletmek istediğini anladığını ve hareketi takdir ettiğini söyledi. “Bazıları tapınağa bu adın verilmesinin ardındaki nedeni sorguluyor” dedi. “Duvarda yazanları tekrar ediyor ve NOTA’ya oy verilmesinden yana olmadığımı vurguluyorum.”