Ortaya çıkmadığımız için minnettarım Rulka. Opt golü buldu

AMate

Global Mod
Global Mod
Dün ilk kez optik olarak acı çektiler ve yerli takımı yendiler ve ataklarını çok kolay bir şekilde mağlup ettiler. Kendilerini gösteremediler ve ikinci yarıda bile cezalandırdılar. Jakub Rychlovsk ve David Tomek vuruldu.

İlk üç aylık dönemde bile çok daha iyi olduklarını ve mükemmel hareketlere sahip olduklarını düşünüyorum. İkinci yarıda eşitliği sağladık ve 2:0’a yükseldik. Ama biz bunu hak ettik, diye düşündü Rulk.

Üçüncü sezona yine güzel bir evde girdiler ve ilk sezonun aksine verimliliklerini bile artırdılar. Tyler Moy’un ilk yarım vuruşu kullanması ve ardından Tristan Scherwey’in de blöf yapmasıyla iki dakikadan kısa bir sürede eşitliği sağladılar.

İşaret onlar için başarılıydı. Daha sonra çevre ve taraftarlar onlara yardım etmeye başladı. Temas golü onları çok heyecanlandırdı, ancak buna ek olarak bir ısınma başarısız oldu ve oyun eşitlikle sonuçlandı, diye yorumladı Rulk, ev sahibi takımın ezici girişine yorum yaptı.

esk tonk David Tomek dünkü maçlarda dünkü defans oyuncusu Romain Loeffel ile düello yaptı.

Cehennemin doğal karanlığına dünkü baskının anlarını verdi. Ve hatta üstesinden gelmek zorunda olduğu iki zayıf olanı daha dahil. Bir kez pakla yardım etti, defans oyuncularını birkaç kez yendi ve muhteşem Josef Koen’i de kaleye gönderdi.

Bizi kırdı, kabinde onu övdüm. Yine çok güvenli bir gol isteyebiliriz. Rulk bizi kurtarırken bu durumun sorumlusunun olamayacağını belirtti.

Koen, Mikul Hovorka veya ikinci yarıda skoru açan Rychlovsk’un baş antrenörü gibi, Çek Cumhuriyeti karşısında ilk maçına milli formasıyla çıktı. Ve onun için durumun bu şekilde sonuçlanmasına sevindim. Rulk, “Gül verdi, bunun için kazandık, karanlıkta onun için harika bir başlangıç oldu” dedi.

Uzatma süresi iki dakika bile sürmedi, savunmanın ters akışı sırasında Včara’nın tankı Ken Jager yanlışlıkla düştü ve Michal Kempnma’ya korkunç bir faul verdi. Ve Sparanski’li defans oyuncusunu küçümsemedi ve mücadele etmeye karar verdi.

Hayatta kaldığımız ve yerel çevreye boyun eğmediğimiz için minnettarım. Üçüncü periyodun sonuna kadar gol alamadık ve bu kadar güçlü bir takıma karşı kendi sahamızda aldığımız 2:2’lik sonuç değerli. Kendi kendine empoze edilen uzun vadeli ilişkiler de çok değerlidir. Onun için çok üzgünüz çünkü çok zor bir kurtarmaydı. Koç, VCA’nın çok güçlü bir takıma sahip olduğunu ve bunun bizim için kolay olmadığını söyledi.

Dünkü maçlarında ikinci maçı da kazandılar ve Pazar günü saat 13.00’te Vdsk’e karşı başarılı olmaları halinde Karjale’den sonra sezonun ikinci turnuvasını da kazanacaklar.