Palanpur çocuğu Gujarat Titans’ta yerini aldı | Ahmedabad Haberleri

SinemT

Member
Palanpur çocuğu Gujarat Titans’ta yerini aldı | Ahmedabad HaberleriPALANPUR: İki ay önce, Indore’da Syed Mushtaq Ali T20 Trophy’de Bihar’ı yenmek için sadece 18 toptan 50 tur atarak Gujarat adına inanılmaz bir vuruş yaptı. Çarpıcı performans, Hindistan Premier Ligi (IPL) takım sahiplerinin 24 yaşındaki oyuncunun dikkatini çekmesi için yeterliydi. Urvil Patelyeteneği.
Bir kaleci vurucu olan Patel, yakın zamanda düzenlenen IPL müzayedesinde Gujarat Titans ekibi tarafından 20 lakh Rs karşılığında yakalandı. “Hardik Pandya’nın kaptanlığını yaptığı Gujarat Titans takımı tarafından alındığımı duyduğumda çok mutlu oldum. Gerçekleşen bir rüyaydı. Gujarat Titans için seçilen ilk 25 oyuncu arasında yer aldığım için çok şanslıyım. Çalıştım. Cesaretimi kanıtlamak zor,’ dedi Palanpur’da ikamet eden Patel.
“Babam Mukesh PatelOkulda beden eğitimi (PT) öğretmeni ve aynı zamanda koçum olan, her zaman benim ilham kaynağım olmuştur” diye ekledi. Nutan lisesiPatel yerel maçlarda oynadı ve kısa süre sonra profesyonel kriket oynamaya başladı.
Bacak tarafında sürüş oynamayı seven genç delikanlı, Syed Mushtaq’taki muhteşem vuruşunu hala hatırlıyor. Ali Kupası.
TOI’ye konuşan Patel, “Kalabalığın performansımı alkışlaması benim için unutulmaz bir gündü” dedi.